Reklama

Kompletnie pijany przyjechał na zakupy

19/03/2020 13:21

Dzięki zgłoszeniu, które odebrał dyżurny jarosławskiej policji, udało się udaremnić dalszą jazdę mężczyźnie prowadzącemu samochód na tzw. podwójnym gazie.

Z informacji udostępnionych przez jarosławską komendę wynika, że we wtorek w ręce policjantów z Pruchnika wpadł 38-latek, który przyjechał po zakupy, mając prawie 3 promile w organizmie. Udało się go zatrzymać dzięki telefonicznemu zgłoszeniu na komendę. We wtorek, 17 marca, dyżurny jarosławskiej policji usłyszał w słuchawce, że zmierzający w stronę Pruchnika kierowca audi może mieć związek z podpaleniem traw na terenie Jodłówki. We wskazane miejsce wysłano patrol policji. Mundurowi na parkingu pod jednym ze sklepów w Pruchniku zauważyli opisywany samochód i jego kierowcę, który właśnie wybierał się na zakupy. Poprosili mężczyznę o okazanie dokumentów i jednocześnie wyczuli od niego alkohol. 38-letni mieszkaniec gminy Roźwienica został poddany badaniu na jego zawartość w organizmie. Wydmuchał blisko 3 promile. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jak się okazało, nie miał związku z podpaleniem traw, za to usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz kierowania pojazdami.


GL
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czykins - niezalogowany 2020-03-19 22:16:50

    debil

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama