– Pragnę na łamach „Sygnałów” zwrócić uwagę na pewien mankament wynikający z braku oznakowania na terenie dawnego szpitala wojskowego. Kiedy się na niego wjeżdża od ulicy Słowackiego, na samej górze nie sposób nie zauważyć znaku mówiącego o tym, że obowiązuje jeden kierunek ruchu. Tyle że jadący z dołu do góry mogą o tym nie wiedzieć, bo na dole takiego znaku już nie ma i kierowcy niejednokrotnie wjeżdżają pod prąd. Niby drobna sprawa, ale postawienie u dołu znaku informującego o jednym kierunku ruchu zapewne ułatwiłoby komunikację
– zauważa zmotoryzowany mieszkaniec miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze