Reklama

Komunikacyjny galimatias

04/02/2025 08:00

– Pragnę na łamach „Sygnałów” zwrócić uwagę na pewien mankament wynikający z braku oznakowania na terenie dawnego szpitala wojskowego. Kiedy się na niego wjeżdża od ulicy Słowackiego, na samej górze nie sposób nie zauważyć znaku mówiącego o tym, że obowiązuje jeden kierunek ruchu. Tyle że jadący z dołu do góry mogą o tym nie wiedzieć, bo na dole takiego znaku już nie ma i kierowcy niejednokrotnie wjeżdżają pod prąd. Niby drobna sprawa, ale postawienie u dołu znaku informującego o jednym kierunku ruchu zapewne ułatwiłoby komunikację

– zauważa zmotoryzowany mieszkaniec miasta.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama