Pełen magii i wysublimowanej energii – taki był ostatni „akt” cieszącego się ogromnym zainteresowaniem, organizowanego przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” cyklu prezentacji artystycznych pod nazwą „Zamkowe Teatralia”. Finałem wydarzenia był sobotni, 24 bm., koncert Kasi Kowalskiej.
Artystka jest obecna na scenie muzycznej od ponad 20 lat i niezmiennie zachwyca publiczność. Koncert, który odbył się na scenie Zamku Kazimierzowskiego, nosił tytuł The Best of. Akustyczne wersje niezapomnianych przebojów wokalistki wykonywane w takiej scenerii zyskały dodatkowo na sile przekazu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze