Piosenki „wolnej” Polski wybrzmią 21 kwietnia, o g. 18, w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu.
Koncert będzie stanowił inaugurację miejskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. W programie piosenki Lutosławskiego, Szpilman czy Warsa. Wystąpią: Natalia Cieślachowska-Trojnar (sopran), Jadwiga Kot-Ochał (sopran), Łukasz Magdziak (fortepian) oraz kwartet smyczkowy Lejdis w składzie: Natalia Musz, Natalia Kmita, Aleksandra Jarosińska, Joanna Paluch.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
o a POz sld zaśpiewa
Brzmi wspaniale!192.168.0.1