Koncert miał miejsce przed ogłoszeniem nowych restrykcji, więc wokalista Mateusz Mijal miał okazję wystąpić na żywo.

Koncert odbył się w Wiejskim Domu Kultury w Grzęsce z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. Był też transmitowany w sieci.
Wokalista zaprezentował najpiękniejsze przeboje Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty, Michała Bajora, Andrzeja Zauchy czy Seweryna Krajewskiego w nowych aranżacjach oraz utwory autorskie.
Niespodzianką dla słuchaczek były wybrzmiewające w trakcie występu serdeczne życzenia nadesłane przy ich partnerów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze