Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników literatury z Przemyśla i powiatu przemyskiego do udziału w wiosennym konkursie na recenzję „Czytam. Oczywiście!”.

Konkurs trwa od 15 marca do 24 kwietnia 2017 r. i adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.
Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie jednej recenzji książki, która wcześniej nie była publikowana ani nagradzana w innych konkursach. Tekst powinien być napisany czcionką Times New Roman, 14 pkt. i zawierać nie więcej niż 5000 znaków.
Recenzję należy podpisać pseudonimem, natomiast wypełnioną kartę zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem, danymi do kontaktu dołączyć w zaklejonej kopercie. Podsumowanie konkursu odbędzie się 12 maja 2017 r., o godz. 17.00 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze