Reklama

Konkurs na recenzję w przemyskiej bibliotece

29/03/2017 09:33

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników literatury z Przemyśla i powiatu przemyskiego do udziału w wiosennym konkursie na recenzję „Czytam. Oczywiście!”.

Konkurs trwa od 15 marca do 24  kwietnia 2017 r. i adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie jednej recenzji książki, która wcześniej nie była publikowana ani nagradzana w innych konkursach. Tekst powinien być napisany czcionką Times New Roman, 14 pkt. i zawierać nie więcej niż 5000 znaków.

Recenzję należy podpisać pseudonimem, natomiast wypełnioną kartę zgłoszenia z imieniem i nazwiskiem, danymi do kontaktu dołączyć w zaklejonej kopercie. Podsumowanie konkursu odbędzie się 12 maja 2017 r., o godz. 17.00 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama