Do zdarzenia doszło wczoraj, 21 września, przed godz. 13, na ul. Piastów w Jarosławiu.
Operator koparki podczas wykonywania wykopu ziemi związanego z wymianą studzienek kanalizacyjnych uszkodził rurociąg gazowy.
Wezwano pogotowie gazowe, a miejsce awarii zabezpieczała policja i straż pożarna. Na ulicy całkowicie wstrzymano ruch pieszy i kołowy, a 10 budynków ewakuowano 14 mieszkańców.
Na szczęście rura nie została poważnie uszkodzona i szybko się udało ją uszczelnić. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze