Reklama

Koparka uszkodziła gazociąg. Ewakuowano mieszkańców

Do zdarzenia doszło wczoraj, 21 września, przed godz. 13, na ul. Piastów w Jarosławiu.

Operator koparki podczas wykonywania wykopu ziemi związanego z wymianą studzienek kanalizacyjnych uszkodził rurociąg gazowy.

Wezwano pogotowie gazowe, a miejsce awarii zabezpieczała policja i straż pożarna. Na ulicy całkowicie wstrzymano ruch pieszy i kołowy, a 10 budynków ewakuowano 14 mieszkańców.

Na szczęście rura nie została poważnie uszkodzona i szybko się udało ją uszczelnić. Policjanci  pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama