Reklama

„Kopernik” wicemistrzem Podkarpacia

W hali sportowej Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Rzeszowie rozegrany został finał wojewódzki Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. Wzięły w nim udział cztery najlepsze zespoły Podkarpacia, wyłonione z kilkustopniowych eliminacji: powiatowych, rejonowych, półfinałów wojewódzkich i turnieju barażowego. W tym zacnym gronie znalazły się młode piłkarki ręczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

Zdecydowanymi faworytkami imprezy były zawodniczki z V Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie i sprostały zadaniu i presji. Pewnie wygrały wszystkie swoje spotkania i sięgnęły po kolejny mistrzowski tytuł. Za ich plecami uplasowały się uczennice popularnego „Kopernika”, które drugi rok z rzędu zostały wicemistrzyniami Podkarpacia. W finale musiały uznać wyższość zawodniczek z Rzeszowa, którym uległy 14:30. W półfinale natomiast dość pewnie uporały się z reprezentacją Zespołu Szkół nr 2 Dębica 14:11. Zespół z Dębicy ostatecznie zajął 3. miejsce, a tuż za podium uplasowały się zawodniczki I LO Sanok.
I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu reprezentowały:

  • Natalia Behot,
  • Klaudia Flak,
  • Maria Gradowska,
  • Maja Kamińska,
  • Maja Kłopot,
  • Karolina Malawska,
  • Maja Malawska,
  • Martyna Malawska,
  • Anna Małocha,
  • Patrycja Misiło,
  • Weronika Pokrywka,
  • Milena Wańkowicz,
  • Aleksandra Wilk.

Opiekunami zespołu są Robert Gilarski i Jacek Kiczek. Gratulujemy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/02/2025 11:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama