Reklama

Korekta z rozkładzie połączeń POLREGIO. Pierwsze zmiany już od jutra!

W niedzielę, 10 marca wchodzi w życie korekta jazdy POLREGIO. Jak przekazał zespół prasowy kolei, w 8 województwach przygotowano nowe połączenia oraz zwiększono częstotliwość na wybranych trasach. Zmiany również w Przemyślu!

Jeśli chodzi o nasze województwo, na odcinku Przemyśl Główny-Medyka, od jutra zostanie podwojona liczba pociągów z 3 do 6 par, a to zwiększenie ma związek z wydłużeniem do Medyki trasy pociągów kursujących dotychczas na odcinku Rzeszów Główny-Przemyśl Główny,,

Kolejne zmiany? Już w majówkę!

Podczas weekendu majowego, czyli od 1 do 5 maja będą kursowały dodatkowe pociągi z Rzeszowa do Sandomierza i Zamościa oraz z Jarosławia do Lublina.

To dobra zmiana?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama