W niedzielę, 10 marca wchodzi w życie korekta jazdy POLREGIO. Jak przekazał zespół prasowy kolei, w 8 województwach przygotowano nowe połączenia oraz zwiększono częstotliwość na wybranych trasach. Zmiany również w Przemyślu!
Jeśli chodzi o nasze województwo, na odcinku Przemyśl Główny-Medyka, od jutra zostanie podwojona liczba pociągów z 3 do 6 par, a to zwiększenie ma związek z wydłużeniem do Medyki trasy pociągów kursujących dotychczas na odcinku Rzeszów Główny-Przemyśl Główny,,
Podczas weekendu majowego, czyli od 1 do 5 maja będą kursowały dodatkowe pociągi z Rzeszowa do Sandomierza i Zamościa oraz z Jarosławia do Lublina.
To dobra zmiana?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze