Reklama

„Kosa” wygrał I Grand Prix Polski

Zawodnik Kolpinga FRAC Jarosław Jakub Kosowski wygrał I Grand Prix Polski seniorów, które rozegrane zostało w Wieliczce.

W klasyfikacji końcowej zawodnik Kolpinga FRAC wyprzedził Piotra Chodorskiego, Alana Wosia i Marka Badowskiego. Dla popularnego „Kosy” turniej był jak marzenie. Rozegrał łącznie pięć pojedynków i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść. W pierwszej części turnieju głównego wygrał kolejno z: Maciejem Kotarski, Piotrem Chmielem i Tomaszem Kotowskim, pewnie awansując do półfinału. Tam jego rywalem był Alan Woś, z którym rozprawiła się 4:2 (13:11, 11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 11:9). Finałowy pojedynek także trwał sześć setów. Mimo prowadzenie z Piotrem Chodorskim już 3:0, kolejne dwie partie padły łupem zawodnika Odry Roeben Głoska Księgnice i dopiero perfekcyjnie rozegrany szósty set sprawił, że J. Kosowski mógł cieszyć się z wygranej. Finał zakończył się rezultatem 4:2 (11:7, 11:6, 11:8, 10:12, 4:11, 11:4).
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama