Reklama

Koszmarna wizytówka Żurawicy

29/05/2015 07:33

– Na terenie miejscowego parku znajduje się dawny dworek, obecnie stanowiący obraz nędzy i rozpaczy. Zapuszczony, z powybijanymi szybami, niezbyt dobrze zabezpieczony to raczej marna wizytówka miejscowości. Podobnie jak sam park, w którym pełno śmieci i butelek.

Zarówno te nieczystości, jak i sięgająca miejscami po pas trawa to według mnie oburzające kwestie. Niestety nikt nie reaguje i chyba wielu już przyzwyczaiło się do takiego stanu rzeczy, a moim zdaniem nie można wobec tego przechodzić obojętnie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bartex67 - niezalogowany 2015-06-12 21:06:02

    A,czy kogoś to w ogóle interesuje we władzach gminy?Ani poprzedni wójt,ani obecny nie widzi chyba problemu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bzyk - niezalogowany 2015-06-12 23:37:24

    Poprzedni wójt (chyba jeszcze Tomański) sprzedał dworek p. Golonce. Dwór nie jest już własnością gminy. Park natomiast został temu panu wydzierżawiony. O ile się dobrze orientuje dzierżawa parku została już wypowiedziana, właśnie ze względu na brak jakichkolwiek prac porządkowych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jarek - niezalogowany 2015-06-13 09:26:20

    Kto jest właścicielem?Czy to nie jest w interesie właściciela, żeby budynek wyremontować?Jeśli właścicielem jest gmina, to proponuję gminie sprzedać ten dworek, a może ktoś otworzy w nim restautację, lub inny biznes i byłaby super wizytówka - "Restauracja Dwór Żurawicki".

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama