Reklama

Krwawa niedziela. Ponad 16,5 litra oddanej krwi

Wynik ostatniej zbiórki krwi, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju wespół z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tomaszowie Lubelskim, robi wrażenie.

To nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia inicjatywa krwiodawców skupionych w stowarzyszeniu „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju[paywall]. I tym razem do akcji dzielenia się cennym darem udało się namówić organizatorom gro osób. 15 kwietnia w horynieckim Gminnym Ośrodku Kultury stawiło się 42 chętnych. Natomiast ostateczny efekt akcji „Oddaj krew – to nie boli” to 37 donacji i ponad 16,5 l krwi. – Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili część pięknej niedzieli na pomoc potrzebującym i uratowali życie kilku osobom. Jesteście wielcy!!! – podsumował wydarzenie Janusz Rawski, prezes SHDK „Ratownik”. Kolejna akcja horynieckiej ekipy HDK już niedługo, bo 17 czerwca. By przyłączyć się do inicjatywy, trzeba się stawić w GOK w Horyńcu-Zdroju w godzinach od 9 do 12.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama