Wynik ostatniej zbiórki krwi, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju wespół z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tomaszowie Lubelskim, robi wrażenie.
To nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia inicjatywa krwiodawców skupionych w stowarzyszeniu „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju[paywall]. I tym razem do akcji dzielenia się cennym darem udało się namówić organizatorom gro osób. 15 kwietnia w horynieckim Gminnym Ośrodku Kultury stawiło się 42 chętnych. Natomiast ostateczny efekt akcji „Oddaj krew – to nie boli” to 37 donacji i ponad 16,5 l krwi. – Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili część pięknej niedzieli na pomoc potrzebującym i uratowali życie kilku osobom. Jesteście wielcy!!! – podsumował wydarzenie Janusz Rawski, prezes SHDK „Ratownik”. Kolejna akcja horynieckiej ekipy HDK już niedługo, bo 17 czerwca. By przyłączyć się do inicjatywy, trzeba się stawić w GOK w Horyńcu-Zdroju w godzinach od 9 do 12.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze