W radzie miasta i gminy Sieniawa zasiadł nowy radny. 61-letni Krzysztof Stańko został zaprzysiężony na ostatniej sesji rady, 13 października. Zastąpił Krzysztofa Grocha, który latem tego roku zrezygnował z mandatu.
W niepełnym składzie rada funkcjonuje od 22 czerwca, kiedy to Komisarz Wyborczy w Przemyślu, na wniosek zainteresowanego, stwierdził wygaśnięcie mandatu wybranego w okręgu nr 11 Krzysztofa Grocha[paywall].K. Stańko radnym został oficjalnie13 października, podczas XVIII sesji rady miasta i gminy. Wtedy to przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Sieniawie Leszek Buniowski odczytał protokół obsadzenia mandatu radnego bez głosowania i wręczył Krzysztofowi Stańko zaświadczenie o wyborze, zaś świeżo upieczony radny złożył uroczyste ślubowanie. Stańko ma 61 lat, jest mieszkańcem Sieniawy, posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne. Pracuje jako przedstawiciel Fundacji Wspomagania Wsi w Warszawie i Starachowickiej Agencji Rozwoju przy udzielaniu niskooprocentowanych pożyczek. Jak przekonuje, sprawy mieszkańców miasta i gminy Sieniawa nie są mu obce, zapowiada przy tym, że ma zamiar kontynuować swoje dotychczasowe działania na rzecz kultywowania historii społeczności lokalnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i to były prawdziwe wybory w nowej Polsce.
obaj panowie są z grupy ryzyka ciężkiego przebiegu COVID. Obaj niechlujnie noszą maski - jeden nie zakrywa nosa, drugi oprócz tego ma maskę prawie na brodzie. Jaki dajecie przykład mieszkańcom? Nos MUSI być zakryty !
Ormowiec, czy ktoś w rodzinie należał do tej formacji?
No i to były prawdziwe wybory w nowej Polsce.
obaj panowie są z grupy ryzyka ciężkiego przebiegu COVID. Obaj niechlujnie noszą maski - jeden nie zakrywa nosa, drugi oprócz tego ma maskę prawie na brodzie. Jaki dajecie przykład mieszkańcom? Nos MUSI być zakryty !
Ormowiec, czy ktoś w rodzinie należał do tej formacji?