Reklama

KS Wiązownica wróciła na właściwe tory? Trzecia z rzędu wygrana Polonii. Piast nie dał szans Karpatom

19 i 20 października br. rozgrywana jest 13. kolejka mistrzowskich spotkań w IV lidze podkarpackiej.

KS Wiązownica nie dał najmniejszych szans znakomicie spisującemu się beniaminkowi z Targowisk. Mimo że nie był faworytem, mimo że grał na wyjeździe. Oby to był dobry omen i powrót ekipy grającego trenera Walerija Sokołenki na właściwe tory.  Goście wygrali 0:3 (0:1). Dwie bramki były autorstwa Karola Karólaka, jedna, bezpośrednio z rzutu rożnego, Kacpra Ropa.
W meczu przyjaźni, jak określany był pojedynek Ekoball Stali Sanok z JKS 1909 Jarosław padł sprawiedliwy remis 1:1 (0:0). 9. trafienie w sezonie zanotował na swoim koncie Sebastian Pawlak.
Formę odzyskała Polonia Przemyśl. To zasługa powrotu do zespołu kilku podstawowych graczy. Tym razem poloniści pokonali bardzo groźny zespół rezerw I-ligowej Stali Mielec 2:0 (0:0). Bramki zdobyli Jacek Broda i Paweł Piątek z rzutu karnego.
Gdyby Karpaty wykorzystały swoje szanse na początku, mecz w Tuczempach mógł się różnie ułożyć. Nie wykorzystały i team Marka Strawy ukarał ich za nieskuteczność. Wygrał 3:1 (2:0). Dwa trafenia zapisał na swoim koncie Mateusz Buczkowski, jedno Karol Wota.
Z „Morsami” powalczył beniaminek z Pruchnika. Ale tylko powalczył, bo z Dębicy wyjechał bez jakiejkolwiek punktowej zdobyczy, przegrywając 2:0  (0:0).


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama