Już w najbliższy weekend rozpocznie się jarosławskie Kulturalne Lato w Mieście.

W piątek o godz. 19, Teatr Lalek Bajka zaprosi na spektakl Letnich Dobranocek: „Koszyk z czystego srebra”, a niedługo po nich, Kino pod Gwiazdami wystawi komediodramat z nutką romansu, czyli: „Czekoladę”.
Sobotę będzie można spędzić „Z klasyką na Ty”, a po niedzielnym obiedzie wybrać się z przewodnikiem na „Niedzielne Spacerki po Jarosławiu”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze