Reklama

Kulturalne Lato w Mieście czas start!

Już w najbliższy weekend rozpocznie się jarosławskie Kulturalne Lato w Mieście.

W piątek o godz. 19, Teatr Lalek Bajka zaprosi na spektakl Letnich Dobranocek: „Koszyk z czystego srebra”, a niedługo po nich, Kino pod Gwiazdami wystawi komediodramat z nutką romansu, czyli: „Czekoladę”.

Sobotę będzie można spędzić „Z klasyką na Ty”, a po niedzielnym obiedzie wybrać się z przewodnikiem na „Niedzielne Spacerki po Jarosławiu”. 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama