Przedstawiciele Rady Społecznej Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, którzy w ubiegłym tygodniu sprawdzali, na jakim etapie jest rozbudowa wielofunkcyjnego budynku w powiatowym szpitalu, zapewniają, że inwestycja idzie planowo.
– Prace zewnętrzne zostały już zakończone. Wykonawca obecnie nie jest uzależniony od pogody, więc nie powinno być problemów – uważa Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski.
Przebudowa powinna zakończyć się w lutym, jednak starosta spodziewa się, drobnego opóźnienia. – Inwestycja pochłonie duże pieniądze, będziemy ją więc odbierać bardzo staranie. Nie możemy pozwolić na jakiekolwiek uchybienia. Termin zamknięcia budowy może się przesunąć o kilka dni, maksymalnie o miesiąc – zaznacza T. Chrzan.
Wielofunkcyjny budynek jarosławskiego szpitala jest przebudowywany na potrzeby bloku operacyjnego, oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologicznego. Na dachu powstało lądowisko dla śmigłowców. Inwestycja jest finansowana z budżetu Powiatu Jarosławskiego oraz środków unijnych, a jej wartość przekracza grubo ponad 20 mln złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BARDZO ŁADNY BUDYNEK I CHWAŁA INWESTOROMW KOŃCU COŚ W COM W JAROSŁAWIU RUSZAPIĘKNIE
Tylko żeby za ładnym budynkiem szło FACHOWE leczenie :)A nie synek ortopedy zreszta też ortopeda łamał pacjentowi 3 razy rekę bo nie potrafił złożyć. az pacjent się wku i poszedł złożyć rekę do Rzeszowa
Tak wszystko fajnie, tylko powiedźcie mi, kto tu będzie ludzi leczył i po co ładować tyle pieniędzy w takim mieście jak Jarosław. Koszty utrzymania takiego obiektu są ogromne, nie wspominając już o samej inwestycji. Niestety w szpitalu nie ma zespołu ratunkowego, który umie poskładać "nieszczęśnika'' co do tego szpitala trafi. Fajnie się wydaje publiczne pieniądze na wielkie rzeczy. Jest to wymysł małych ludzi. Śmigłowiec mógłby lądować na terenie SP.
W 100% się zgadzam po co lotnisko, pacjent z zawałem poleci do Przemyśla lub Rzeszowa, pacjent z urazem wielonarządowym do Rzeszowa. Kto tu będzie przylatywał i po co? Bardzo trafne stwierdzenie " fajnie się wydaje publiczne pieniądze na wielkie rzeczy. Jest to wymysł małych ludzi"
Szanowny 91.246.67.59 - ale będzie przecięcie wstęgi , POKROPEK, regionalna TV, prasa bo wybory samorządowe tuż tuż, a czy tu coś wyląduje czy nie, ja wiem czy to takie ważne ???
Nazywam się Lilian N. Jest to bardzo radosny dzień w moim życiu z powodu pomocy, jaką Dr.saguru mi wyświadczył, pomagając mi odzyskać mojego byłego męża dzięki magii i zaklęciu miłosnemu. Byłem żonaty od 6 lat i to było tak straszne, ponieważ mój mąż naprawdę mnie zdradzał i szukał rozwodu, ale kiedy natknąłem się na wiadomość e-mail Dr.saguru w internecie na temat tego, w jaki sposób pomógł tak wielu ludziom uzyskać ich ex. i pomagać w nawiązywaniu relacji. i sprawiać, by ludzie byli szczęśliwi w swoim związku. Wyjaśniłem mu swoją sytuację, a następnie starałem się o pomoc, ale ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu powiedział mi, że pomoże mi w mojej sprawie i teraz świętuję, ponieważ mój mąż całkowicie zmienił się na dobre. Zawsze chce być przy mnie i nie może nic zrobić bez mojej teraźniejszości. Naprawdę cieszę się z mojego małżeństwa, co za wspaniałe świętowanie. Będę nadal zeznawał w Internecie, ponieważ Dr.saguru jest prawdziwym czarodziejem zaklęcia. POTRZEBUJESZ POMOCY, TO KONTAKT LEKARZ SAGURU JUŻ TERAZ PRZEZ EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com lub +2349037545183 On jest jedyną odpowiedzią na twój problem i sprawia, że czujesz się szczęśliwy w swoim związku.1 LOVE SPELL2 WIN EX BACK3 OWOC WOMB4 PERSONEL PROMOCJI5 PIEC ZABEZPIECZAJĄCY6 SPRZĘT BUSINESS7 DOBRY SPRZEDAŻ PRACY8 SPELL LOTTERY i SPEŁNIANIE PORTFELTÓW.
BARDZO ŁADNY BUDYNEK I CHWAŁA INWESTOROMW KOŃCU COŚ W COM W JAROSŁAWIU RUSZAPIĘKNIE
Tylko żeby za ładnym budynkiem szło FACHOWE leczenie :)A nie synek ortopedy zreszta też ortopeda łamał pacjentowi 3 razy rekę bo nie potrafił złożyć. az pacjent się wku i poszedł złożyć rekę do Rzeszowa
Tak wszystko fajnie, tylko powiedźcie mi, kto tu będzie ludzi leczył i po co ładować tyle pieniędzy w takim mieście jak Jarosław. Koszty utrzymania takiego obiektu są ogromne, nie wspominając już o samej inwestycji. Niestety w szpitalu nie ma zespołu ratunkowego, który umie poskładać "nieszczęśnika'' co do tego szpitala trafi. Fajnie się wydaje publiczne pieniądze na wielkie rzeczy. Jest to wymysł małych ludzi. Śmigłowiec mógłby lądować na terenie SP.