Reklama

Lądowisko przy szpitalu gotowe! [ZDJĘCIA]

29/01/2018 18:30

Przedstawiciele Rady Społecznej Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, którzy w ubiegłym tygodniu sprawdzali, na jakim etapie jest rozbudowa wielofunkcyjnego budynku w powiatowym szpitalu, zapewniają, że inwestycja idzie planowo.

– Prace zewnętrzne zostały już zakończone. Wykonawca obecnie nie jest uzależniony od pogody, więc nie powinno być problemów – uważa Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski.

Przebudowa powinna zakończyć się w lutym, jednak starosta spodziewa się, drobnego opóźnienia. – Inwestycja pochłonie duże pieniądze, będziemy ją więc odbierać bardzo staranie. Nie możemy pozwolić na jakiekolwiek uchybienia. Termin zamknięcia budowy może się przesunąć o kilka dni, maksymalnie o miesiąc – zaznacza T. Chrzan.

Wielofunkcyjny budynek jarosławskiego szpitala jest przebudowywany na potrzeby bloku operacyjnego, oddziału ginekologiczno-położniczego i neonatologicznego. Na dachu powstało lądowisko dla śmigłowców. Inwestycja jest finansowana z budżetu Powiatu Jarosławskiego oraz środków unijnych, a jej wartość przekracza grubo ponad 20 mln złotych. 


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    z Jarosławia - niezalogowany 2018-01-29 19:58:36

    BARDZO ŁADNY BUDYNEK I CHWAŁA INWESTOROMW KOŃCU COŚ W COM W JAROSŁAWIU RUSZAPIĘKNIE

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jarosław - niezalogowany 2018-01-29 20:46:26

    Tylko żeby za ładnym budynkiem szło FACHOWE leczenie :)A nie synek ortopedy zreszta też ortopeda łamał  pacjentowi 3 razy rekę bo nie potrafił złożyć. az pacjent się wku i poszedł złożyć rekę do Rzeszowa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jarosław - niezalogowany 2018-01-30 20:43:45

    Tak wszystko fajnie, tylko powiedźcie mi, kto tu będzie ludzi leczył i po co ładować tyle pieniędzy w takim mieście jak Jarosław. Koszty utrzymania takiego obiektu są ogromne, nie wspominając już o samej inwestycji. Niestety w szpitalu nie ma zespołu ratunkowego, który umie poskładać "nieszczęśnika'' co do tego szpitala trafi. Fajnie się wydaje publiczne pieniądze na wielkie rzeczy. Jest to wymysł małych ludzi.  Śmigłowiec mógłby lądować na terenie SP.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości