– Jak zwykle w okresie letnim odczuwamy zwiększenie ruchu na przejściach granicznych. Związane jest to przede wszystkim z sezonem turystycznym. Oczywiście jesteśmy do tego przygotowani i praca funkcjonariuszy jest tak zorganizowana, żeby podróżni nie musieli zbyt długo czekać na odprawę. Średnio, w ciągu jednej doby, na czterech przejściach obsługiwanych przez nasz oddział odprawiamy około czterdziestu tysięcy podróżnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze