19 czerwca zostały ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego #wartościoweksiążki zorganizowanego przez Przemyską Bibliotekę Publiczną.
Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych (kl. 5 – 8), szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych mieszkańców miasta i powiatu przemyskiego z wyjątkiem[paywall] pracowników organizatora i miał na celu rekomendowanie wartościowej literatury dla młodzieży i dorosłych oraz propagowanie sztuki fotografowania, jako formy artystycznego wyrazu.
Na konkurs napłynęły 33 prace.
W kategorii dorośli pierwszą nagrodę otrzymała Magdalena Kołcz-Winiarz za zestaw zdjęć: „Dla Fusi”, „Droga na Tatarską”, „Jeden z trzynastu”.
Wyróżnienia w tej kategorii przyznano: Monice Kasprzyk, Annie Lis i Małgorzacie Bajorskiej.
W kategorii młodzież pierwszą nagrodę otrzymała Alicja Polkowska za zestaw zdjęć: „Paddington w podróży”, „Podróże doktora Dolittle”, „Zdolna Hermiona”, drugą Milena Walczak za zestaw zdjęć: „Wojownicy – fiołkowe niebo”, „Wojownicy – kwitnący upadek”, „Wojownicy – słoneczny płatek” , a trzecią Julia Soja za zestaw zdjęć: „Odważna Emi”, „A może Baśniobór?”, „Jednak Emi”.
Wyróżnienia otrzymali: Filip Kunert, Miłosz Winiarczyk, Aleksandra Soja, Anna Mosur. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy. Wszystkie konkursowe prace oglądać można w Mediatece.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze