Reklama

Laureaci konkursu #wartościoweksiążki Przemyskiej Biblioteki Publicznej

27/06/2021 15:03

19 czerwca zostały ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego #wartościoweksiążki zorganizowanego przez Przemyską Bibliotekę Publiczną.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych (kl. 5 – 8), szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych mieszkańców miasta i powiatu przemyskiego z wyjątkiem[paywall] pracowników organizatora i miał na celu rekomendowanie wartościowej literatury dla młodzieży i dorosłych oraz propagowanie sztuki fotografowania, jako formy artystycznego wyrazu. 

Na konkurs napłynęły 33 prace.

W kategorii dorośli pierwszą nagrodę otrzymała Magdalena Kołcz-Winiarz za zestaw zdjęć: „Dla Fusi”, „Droga na Tatarską”, „Jeden z trzynastu”.

Wyróżnienia w tej kategorii przyznano: Monice Kasprzyk, Annie Lis i Małgorzacie Bajorskiej.

W kategorii młodzież pierwszą nagrodę otrzymała Alicja Polkowska za zestaw zdjęć: „Paddington w podróży”, „Podróże doktora Dolittle”, „Zdolna Hermiona”, drugą Milena Walczak za zestaw zdjęć: „Wojownicy – fiołkowe niebo”, „Wojownicy – kwitnący upadek”, „Wojownicy – słoneczny płatek” , a trzecią Julia Soja za zestaw zdjęć: „Odważna Emi”, „A może Baśniobór?”, „Jednak Emi”.

Wyróżnienia otrzymali: Filip Kunert, Miłosz Winiarczyk, Aleksandra Soja, Anna Mosur. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy. Wszystkie konkursowe prace oglądać można w Mediatece.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama