Reklama

Ławek brakuje, śmietniki nie grzeszą estetyką

17/09/2024 08:02

– Wydaje mi się, ze teren przy placu Legionów powinien być szczególnie zadbany, bo właśnie tu swoje kroki w pierwszej kolejności kierują przyjezdni wysiadający z pociągu. A jest zgoła inaczej. Po pierwsze brakuje ławek i ludzie nie mają gdzie spocząć. Śmietniki są brudne i obskurne. Ludzie patrzą na to i wyrabiają sobie opinię o mieście. Myślę, że te okolice powinny być zdecydowanie bardziej zadbane

– zwraca uwagę mieszkaniec miasta.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/09/2024 08:02
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-09-25 09:09:37

    Z punktu widzenia samochodziarzy tego problemu nie ma. Po prostu tego nie widać. A że miasto ( władze, urzędnicy ) pełna gębą czerpią przyjemności z korzystania transportu prywatnego, wg nich wszystko jest w porządku. Niepoprawnością jest zwracanie im uwagi, że jest brudno, zaśmiecone ulice, brak ławek itp. Zacofane miasto

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama