Reklama

Ławek brakuje, stojaków też

02/07/2024 07:55

– Od dłuższego czasu zastanawia mnie, dlaczego przy przemyskim dworcu PKP nie ma ławek, na których można by spocząć. W holu dworcu jest ostatnio tłoczno i duszno, więc pasażerowie z ochotą skorzystaliby pewnie z możliwości posiedzenia na zewnątrz.

–  Przydałaby się też stojaki na rowery, które w takich miejscach zwykle są montowane. U nas ich brakuje, a przecież nie jest to inwestycja wymagająca gigantycznych kosztów. Może warto wskazówki mieszkańców wziąć pod uwagę – podsuwa pomysł przemyślanin.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-07-11 18:55:45

    Miasto ma w nosie rowerzystów, pieszych tez nie lubi. Rowerzystami to sobie buzie wycierają jak trzeba sie pokazać z nimi gdzieś na zdjęciu z dowolnej okazji. Przed żadnym obiektem urzędu miejskiego, czy jednostki administracyjnej podległej miastu, nie stoi żaden stojak rowerowy! Przemyśl jest miastem nieprzyjaznym dla rowerzystów miejskich! Przemyśl jest również miastem nieprzyjaznym dla pieszych.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama