Reklama

Lekcja savoir-vivre’u

31/05/2015 17:42

– Jeżdżę często autobusami i niejednokrotnie zdarzało się, że musiałam stać, bo nikt z młodzieży nie ustąpił mi miejsca. Kiedy młodzi ludzie widzą, że wsiada ktoś starszy, od razu odwracają głowę w stronę okna. Wiem, że wszyscy pasażerowie płacą za bilety i im również należy się miejsce siedzące, ale wydaje mi się, że chodzi o pewien szacunek. Ludzie starszej daty pamiętają o dobrych zasadach i godnym zachowaniu, szczególnie względem kobiet. To trochę przykre, kiedy miejsce w autobusie ustępuje mi starszy pan, bo nikt inny się tym nie przejmuje.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości