Wraz z rozpoczynającymi się wakacjami Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu, przygotował specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży pozostających w domu.
Będą mogli spędzać wolny czas na specjalnie opracowanych dla nich zajęciach, odbywających się od 1 lipca. Przez całe wakacje nie zabraknie różnorodnych zabaw i rozrywek dla najmłodszych. Z myślą o nich przeprowadzone zostaną projekcje bajek, gry, oraz różne zajęcia i konkursy. Dla dzieci powyżej 7 lat zorganizowane zostaną zajęcia teatralno – plastyczne. Odbędą się również warsztaty teatralne dla młodzieży w wieku 13- 16 lat. Można będzie sprawdzić swój talent wokalny na zorganizowanym „Karaoke przy gitarze”. Przeprowadzony zostanie historyczny spacerek po mieście śladami zabytków. Niektóre projekcje bajek będą bezpłatne w sali kinowej. Za pozostałe trzeba będzie zapłacić. W korytarzu wystawione zostaną prace „W świecie dziecięcych marzeń”, a także wystawa edukacyjna poświęcona powstaniu Solidarności. Dla chętnych na pewno nie zabraknie atrakcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze