Reklama

Lewica chce decentralizacji

10/09/2019 17:00

Decentralizacji instytucji państwowych do mniejszych ośrodków jest jednym z pomysłów Lewicy w wyborach parlamentarnych.

Jak mówił lider listy Łukasz Rydzik, celem Lewicy jest nie tylko start w wyborach, ale przede wszystkim uzyskanie jak najlepszego wyniku. Ugrupowanie liczy na[paywall] jeden mandat w okręgu. – Nasi kandydaci są przygotowani i wspólnie będzie godnie reprezentować nasz region w Sejmie – powiedział.

Hasło komitetu w kampanii brzmi: „Łączy nas przyszłość”. – W ostatnim czasie odbyliśmy dużo rozmów z mieszkańcami i Polacy czekają na powrót lewicy do Sejmu. Z determinacją rozpoczynamy kampanię, aby mieszkańcy mogli przedstawić nam swoje problemy oraz usłyszeć o naszym programie i naszych celach na przyszłość – mówił.

Nad programem współpracowały 3 partie: Wiosna, Lewica Razem oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej. – Jest to program, który łączy wspólne wartości, który jest prospołeczny i w którego centrum uwagi jest człowiek – opisywał Ł. Rydzik. – Ważnym punktem naszego programu jest decentralizacja instytucji, ponieważ życie nie toczy się tylko w Warszawie. Będziemy zabiegać o to, aby mniejsze ośrodki także miały lepsze perspektywy i żeby pewne instytucje były decentralizowane na przykład do Przemyśla, ponieważ Przemyśl po reformie administracyjnej bardzo dużo stracił na rzecz innych ośrodków miejskich, na przykład Rzeszowa – podsumował.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obserwator - niezalogowany 2019-09-10 18:45:20

    Sory Lewico ale lista bez takich nazwisk jak np. Zapotocki, Kulej czy Kulawik nie ma szans na zdobycie mandatu. Tak nie ma kto ciągnąć tej listy ! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2019-09-10 21:22:52

    Wy "Lewico" jesteście jeszcze bardziej zielone szczypiorki niż kukizy. Kto ma Wam zaufać skoro nie macie żadnych autorytetów, żadnych dokonań, żadnego zaplecza, żadnych profesjonalnych ludzi na stanowiska w razie nie daj boże zwycięstwa. Nawet program na przyszłość jakiś taki mdły.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2019-09-10 23:25:06

    Jak powiedział kiedyś J. Pietrzak, lewica w dawnych czasach  opierała się na tzw. robotnikach . Obecnie  , robotniczych stanowisk  jest coraz mniej , ludzie są bardziej wyedukowani rozumieją , że lewactwo  to  zamordyzm  ,  czerwona zaraza. To też gdy tzw. "robotnicy "  odchodzą od lewactwa, to pustka musi być czymś , a raczej kimś uzupełniona i tym czymś jest przygarnięcie  dewiantów seksualnych , wszelkiej maści pedałów , lesb , szemali , transów i innego dewianctwa. Ci z kolei  chcąc  mieć swych mecenasów  , chętnie korzystają z " usług " lewactwa . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama