W piękne, środowe przedpołudnie, 19 bm., w Arboretum i Zakładzie Fizjografii w Bolestraszycach odbyło się spotkanie literackie z udziałem autorów: Stefana Dardy oraz Magdaleny Skubisz.
Spotkanie literackie pod hasłem „Z książką w ogrodzie” zorganizowane zostało w ramach realizacji programu „Promocja Czytelnictwa” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego[paywall]. Do arboretum przybyła młodzież szkolna wraz z opiekunami oraz sympatycy lokalnych autorów. Pisarze powiedzieli parę słów o sobie, wyjaśnili metody promocji powieści na rynku i opowiedzieli o procesie powstawania książek. W trakcie spotkania zaprezentowali także swoje dotychczasowe publikacje oraz najnowsze, jeszcze „ciepłe” egzemplarze własnego autorstwa – Dom na wyrębach II Stefana Dardy oraz Master. Magdy Skubisz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze