Reklama

Literackie spotkanie w naturze [GALERIA]

26/09/2018 09:27

W piękne, środowe przedpołudnie, 19 bm., w Arboretum i Zakładzie Fizjografii w Bolestraszycach odbyło się spotkanie literackie z udziałem autorów: Stefana Dardy oraz Magdaleny Skubisz.

Spotkanie literackie pod hasłem „Z książką w ogrodzie” zorganizowane zostało w ramach realizacji programu „Promocja Czytelnictwa” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego[paywall]. Do arboretum przybyła młodzież szkolna wraz z opiekunami oraz sympatycy lokalnych autorów. Pisarze powiedzieli parę słów o sobie, wyjaśnili metody promocji powieści na rynku i opowiedzieli o  procesie powstawania książek. W trakcie spotkania zaprezentowali także swoje dotychczasowe publikacje oraz  najnowsze, jeszcze „ciepłe” egzemplarze własnego autorstwa  – Dom na wyrębach II  Stefana Dardy oraz Master. Magdy Skubisz.


MiW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama