Do zdarzenia doszło dzisiaj, 11 lutego, przed godz. 7, na ul. Warszawskiej w Wiązownicy.
Niewiele szczęścia miała dziś rano 53-letnia mieszkanka Sieniawy, przed której pojazd nagle wtargnął łoś (jeszcze bardziej pechowy).
W wyniku zderzenia pojazd uległ uszkodzeniu, a kierująca trafiła do szpitala. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń.
Policja apeluje, by nie ignorować znaków informujących o możliwości pojawienia się zwierząt leśnych. Szlaki ich wędrówek często przecinają ciągi komunikacyjne, a kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna, a dla zwierzęcia najczęściej tragiczna.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.''Strzeż się kopniaka, kija, kamienia, kół samochodu''YOUTUBE.COM - WŁOCHATY - ANIMALS
Kto by pomyślał że na naszym terenie kiedykolwiek będą występować łosie
W naszym regionie zawsze występowały łosie i jest ich coraz więcej.
Pewniosc jest taka że Matizem napewno nie jechał szybko
a mówiłem żeby jechać ŁOŚtrożnie :)ŁOŚtrożnie
https://besttechytricks.com/kingroot-apkhttps://besttechytricks.com/leapdroid-for-windowshttps://besttechytricks.com/ko-playerhttps://besttechytricks.com/vidmate-windowsif you want apk directly to your android click the links.
''Strzeż się kopniaka, kija, kamienia, kół samochodu''YOUTUBE.COM - WŁOCHATY - ANIMALS
PS.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Kto by pomyślał że na naszym terenie kiedykolwiek będą występować łosie