Policjanci kolejny dzień poszukują sprawcy makabrycznego wypadku. Pomimo wysiłków przemyskich lekarzy nie udało się uratować życia 16-letniego mieszkańca gminy Radymno. Był w grupie osób, w które wjechał samochód.
Dramat rozegrał się na nieoświetlonym odcinku drogi gminnej w Korczowej. W nocy z czwartku na piątek (2/3 bm.) spacerowała tamtędy grupa młodzieży. Około godziny 22.40 wjechał w nich samochód. Jego kierowca odjechał. Świadkowie mieli problemy, aby określić jego markę i kolor.
– W wyniku uderzenia troje nastolatków w wieku 14, 15 i 16 doznało obrażeń ciała – informuje podkomisarz Marta Gałuszka, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. – Wszystkim udzielono specjalistycznej pomocy – dodaje.
Ranni trafili do Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. Tutejsi lekarze przez kilkanaście godzin toczyli walkę o życie najstarszego z nich.
– Niestety, nie udało się – przyznaje lek. med. Krzysztof Popławski, zastępca dyrektora ds. lecznictwa. – Dwie pacjentki w poniedziałek opuściły naszą placówkę – mówi.
Policjanci w poszukiwaniu auta sprawdzili okoliczne parkingi, leśne drogi i pobliskie miejscowości. Powiadomili również swoich kolegów z innych powiatów i strażników granicznych, prosząc, aby ci zwracali uwagę na wszystkie pojazdy mogące posiadać widoczne uszkodzenia karoserii. W piątek przed południem śledczy weszli na jedną z posesji w Nakle[paywall] w powiecie przemyskim, około 20 kilometrów od miejsca, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na lawecie wywieźli stamtąd czarną ładę samarę. Miała pękniętą szybę po stronie pasażera, urwane lusterko i wgnieciony błotnik.
– Trwają badania i inne czynności w celu potwierdzenia udziału tego pojazdu w zdarzeniu w Korczowej – zapewnia podkom. Gałuszka. – Ze względu na dobro toczącego się postępowania obecnie nie możemy udzielać żadnych dodatkowych informacji – zastrzega.
Według nieoficjalnej wersji, łada prawdopodobnie należy do obywatela Ukrainy. Po wypadku pozostawił ją w garażu niczego nieświadomych znajomych i zniknął bez śladu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Żałosne jest to,jak podkarpacki biznes kręci się wokół ukraińców i jaki burdel oni u nas robią.Nie potrafią jeździć,co chwilę są jakieś wypadki z ich udziałem.Zanieczyszczają środowisko jeżdżąc swoimi gruchotami na chrzczonym paliwie.Zabierają pracę rodakom-ukrainiec pójdzie do pracy za 5zł/h a potem ciężko znaleźć kogoś,kto oferuje większe stawki-bo w końcu lepiej zatrudnić brudasa! Wyjebać ich wszystkich z Polski!!!
Kowale, Siemoniaki, Kaczyńskie itp wstawią się za chachłem. USA kazali.
Karta Polaka. Rodak zza Buga. Swój człowiek
Żałosne jest to,jak podkarpacki biznes kręci się wokół ukraińców i jaki burdel oni u nas robią.Nie potrafią jeździć,co chwilę są jakieś wypadki z ich udziałem.Zanieczyszczają środowisko jeżdżąc swoimi gruchotami na chrzczonym paliwie.Zabierają pracę rodakom-ukrainiec pójdzie do pracy za 5zł/h a potem ciężko znaleźć kogoś,kto oferuje większe stawki-bo w końcu lepiej zatrudnić brudasa! Wyjebać ich wszystkich z Polski!!!
BYDŁOOO! Masz racje
GONIĆ BANDEROWSKIE BYDŁO!!!