Reklama

Makabryczny wypadek. Ukrainiec wjechał w grupę nastolatków

08/07/2015 09:09

Policjanci kolejny dzień poszukują sprawcy makabrycznego wypadku. Pomimo wysiłków przemyskich lekarzy nie udało się uratować życia 16-letniego mieszkańca gminy Radymno. Był w grupie osób, w które wjechał samochód.

Dramat rozegrał się na nieoświetlonym odcinku drogi gminnej w Korczowej. W nocy z czwartku na piątek (2/3 bm.) spacerowała tamtędy grupa młodzieży. Około godziny 22.40 wjechał w nich samochód. Jego kierowca odjechał. Świadkowie mieli problemy, aby określić jego markę i kolor.

– W wyniku uderzenia troje nastolatków w wieku 14, 15 i 16 doznało obrażeń ciała – informuje podkomisarz Marta Gałuszka, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. – Wszystkim udzielono specjalistycznej pomocy – dodaje.

Reklama

Ranni trafili do Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu. Tutejsi lekarze przez kilkanaście godzin toczyli walkę o życie najstarszego z nich.

– Niestety, nie udało się – przyznaje lek. med. Krzysztof Popławski, zastępca dyrektora ds. lecznictwa. – Dwie pacjentki w poniedziałek opuściły naszą placówkę – mówi.

Policjanci w poszukiwaniu auta sprawdzili okoliczne parkingi, leśne drogi i pobliskie miejscowości. Powiadomili również swoich kolegów z innych powiatów i strażników granicznych, prosząc, aby ci zwracali uwagę na wszystkie pojazdy mogące posiadać widoczne uszkodzenia karoserii. W piątek przed południem śledczy weszli na jedną z posesji w Nakle[paywall] w powiecie przemyskim, około 20 kilometrów od miejsca, gdzie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na lawecie wywieźli stamtąd czarną ładę samarę. Miała pękniętą szybę po stronie pasażera, urwane lusterko i wgnieciony błotnik.

Reklama

– Trwają badania i inne czynności w celu potwierdzenia udziału tego pojazdu w zdarzeniu w Korczowej – zapewnia podkom. Gałuszka. – Ze względu na dobro toczącego się postępowania obecnie nie możemy udzielać żadnych dodatkowych informacji – zastrzega.

Według nieoficjalnej wersji, łada prawdopodobnie należy do obywatela Ukrainy. Po wypadku pozostawił ją w garażu niczego nieświadomych znajomych i zniknął bez śladu.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    TrzeźwoMyśląca - niezalogowany 2015-07-08 11:55:48

    Żałosne jest to,jak podkarpacki biznes kręci się wokół ukraińców i jaki burdel oni u nas robią.Nie potrafią jeździć,co chwilę są jakieś wypadki z ich udziałem.Zanieczyszczają środowisko jeżdżąc swoimi gruchotami na chrzczonym paliwie.Zabierają pracę rodakom-ukrainiec pójdzie do pracy za 5zł/h a potem ciężko znaleźć kogoś,kto oferuje większe stawki-bo w końcu lepiej zatrudnić brudasa! Wyjebać ich wszystkich z Polski!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Służbowy - niezalogowany 2015-07-08 12:53:08

    BYDŁOOO! Masz racje 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zorro - niezalogowany 2015-07-08 13:07:54

    GONIĆ BANDEROWSKIE BYDŁO!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości