Wojewódzki konkurs literacko-plastyczny „Mam serce jak dzwon”, organizowany przez Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu, ma na celu m.in. aktywizację uczniów z terenu Podkarpacia i promowanie zdrowego stylu życia.
Do konkursu można zgłaszać prace plastyczne w formie plakatu przygotowane własnoręcznie dowolną techniką w formacie A3/A2 (nie dopuszcza się prac wykonanych w programie komputerowym) oraz prace literackie w dowolnym rodzaju (epika, liryka, dramat).
Prace należy składać osobiście lub drogą pocztową do 30 kwietnia br. na adres: Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu, 37-700 Przemyśl, ul. Monte Cassino 18 – Dział Organizacji i Promocji. Zachęcamy do wzięcia udziału!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze