Reklama

„Mam serce jak dzwon” – konkurs przemyskiego szpitala

Wojewódzki konkurs literacko-plastyczny „Mam serce jak dzwon”, organizowany przez Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu, ma na celu m.in. aktywizację uczniów z terenu Podkarpacia i promowanie zdrowego stylu życia.

Do konkursu można zgłaszać prace plastyczne w formie plakatu przygotowane własnoręcznie dowolną techniką w formacie A3/A2 (nie dopuszcza się prac wykonanych w programie komputerowym) oraz prace literackie w dowolnym rodzaju (epika, liryka, dramat).

Prace należy składać osobiście lub drogą pocztową do 30 kwietnia br. na adres: Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio w Przemyślu, 37-700 Przemyśl, ul. Monte Cassino 18 – Dział Organizacji i Promocji. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama