Reklama

Maraton zumby dla Marysi Knap [ZDJĘCIA]

Niemal 300 wielbicielek i wielbicieli aktywności fizycznej wzięło udział w Charytatywnym Maratonie Zumby Fitness & Latino Fitness. Maraton połączony z loterią fantową odbył się 17 września w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Był pokazowy trening Kamila Selwy, występy saltatio, indywidualne porady i trening, następnie losowanie nagród pośród uczestników maratonu – a wszystko to dla małej Marysi. – Maraton charytatywny zorganizowałyśmy – komitet społeczny, czyli ja i Natalia Skorupko – po raz drugi. Angażujemy się w pomoc od stycznia 2017 roku. Chcemy pomóc w zebraniu kwoty na leczenie i rehabilitację Marysi, która jest po 4 podaniu pierwszej serii komórek macierzystych. Leczenie to 2 serie po 5 podań. Obecnie zbieraliśmy na drugą serię. Leczenie powoli daje efekty. Marysia zaczęła więcej mówić, sygnalizuje potrzeby fizjologiczne. Mamy nadzieję, że w końcu stanie na nóżki – mówi Elżbieta Graboń.

 

Reklama

3201 zł dla Marysi

W imprezie wzięło udział niemal 280 uczestników. Maraton poprowadziły instruktorki Latino Fitness i Zumba Fitness: Anastazja Bieniasz i Anna Aksamit z Jarosławia, Paulina Laska z Przeworska, Beata Kulczyńska z Tomaszowa Lubelskiego, Katarzyna Kubicka i Katarzyna Kaszycka z Przemyśla oraz Monika Świder z Rzeszowa i Katarzyna Szmuc z Albigowej.

Wspólnie zebrano 3 tys. 201 zł. Całość została wpłacona na konto komitetu społecznego pomoc dla Marysi, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową na odcinku krzyżowo-lędźwiowym. Choroba, z którą się zmaga, wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji, które dadzą szansę na odzyskanie czucia w nogach. Wspomóc dziewczynkę można poprzez stronę https://www.siepomaga.pl/maria-knap#sms_popup.


Aleksandra Nowotyńska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama