Reklama

Marek Bedus najlepszy w zawodach spławikowych

31/08/2021 13:24

Na zakończenie lata na zbiorniku ZEK Wietlin odbyły się otwarte zawody spławikowe o puchar starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota.

Wędkarze z powiatu jarosławskiego z przytupem kończą wakacje. 22 sierpnia na zbiorniku ZEK w Wietlinie rywalizowali o puchar starosty jarosławskiego. Po trofeum to sięgnął Marek Bedus, w pokonanym polu zostawiając Tadeusza Siupika i Mariana Fedana. Zawody zorganizowało Koło PZW San Jarosław, a nagrody i puchary wręczał członek zarządu powiatu Krzysztof Cebulak. 


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama