Na zakończenie lata na zbiorniku ZEK Wietlin odbyły się otwarte zawody spławikowe o puchar starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota.
Wędkarze z powiatu jarosławskiego z przytupem kończą wakacje. 22 sierpnia na zbiorniku ZEK w Wietlinie rywalizowali o puchar starosty jarosławskiego. Po trofeum to sięgnął Marek Bedus, w pokonanym polu zostawiając Tadeusza Siupika i Mariana Fedana. Zawody zorganizowało Koło PZW San Jarosław, a nagrody i puchary wręczał członek zarządu powiatu Krzysztof Cebulak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze