1 kwietnia, w 10 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II, przejdzie ulicami miasta "Marsz Światła". Początek o godz. 20.00 przy budynku Starostwa, marsz przejdzie pod Ratusz w Jarosławiu.
Organizowany od kilku lat w Jarosławiu „Marsz Światła" to uroczystość dziękczynna za św. Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Miasta . Odbędzie się on w środę (1 kwietnia) o godz. 20.00. Marsz wyruszy sprzed budynku Starostwa, ul. Grunwaldzką, Grodzką na Rynek. Lampiony i znicze niesione przez uczestników, tradycyjnie już zostaną ułożone przed Ratuszem w formę napisu „JP II". Tam również symboliczne światełka przekazane przez samorządowców zostaną umieszczone na metalowym krzyżu, a pod tablicą upamiętniającą Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia przedstawiciele władz miasta i powiatu złożą wiązanki kwiatów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo Panie StarostoBrawo Panie Burmistrzu
Znowu burmistrz będzie czytał o miłości bliżniego i miłosierdziu, a jutro wywali z pracy pare osóbn.
super burmistrz i starosta stanęli na wysokości zadania a inni to mają gdzieś
Brawo Panie StarostoBrawo Panie Burmistrzu
Ale, jaja!
Znowu burmistrz będzie czytał o miłości bliżniego i miłosierdziu, a jutro wywali z pracy pare osóbn.