Reklama

„Marsz Światła” w 10. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II

30/03/2015 12:30

1 kwietnia, w 10 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II, przejdzie ulicami miasta "Marsz Światła". Początek o godz. 20.00 przy budynku Starostwa, marsz przejdzie pod Ratusz w Jarosławiu.

Organizowany od kilku lat w Jarosławiu „Marsz Światła" to uroczystość dziękczynna za św. Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Miasta . Odbędzie się on w środę  (1 kwietnia) o godz. 20.00. Marsz wyruszy sprzed budynku Starostwa, ul. Grunwaldzką, Grodzką na Rynek. Lampiony i znicze niesione przez uczestników, tradycyjnie już zostaną ułożone przed Ratuszem w formę napisu „JP II". Tam również symboliczne światełka przekazane przez samorządowców zostaną umieszczone na metalowym krzyżu, a pod tablicą upamiętniającą Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia przedstawiciele władz miasta i powiatu złożą wiązanki kwiatów.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jan - niezalogowany 2015-03-30 13:12:45

    Brawo Panie StarostoBrawo Panie Burmistrzu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    profesor - niezalogowany 2015-03-30 21:13:07

    Ale, jaja!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2015-03-31 10:16:54

    Znowu burmistrz będzie czytał o miłości bliżniego i miłosierdziu, a jutro wywali z pracy pare osóbn.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości