Podczas poniedziałkowego, 5 bm., pierwszego po wakacjach posiedzenia Sejmu posłowie nie zgodzili się na odwołanie jego marszałka Marka Kuchcińskiego.
Głosowanie to efekt wniosku klubu Platformy Obywatelskiej złożonego pod koniec lipca br. na ostatnim przed przerwą wakacyjną posiedzeniu. Jej posłów oburzyła sytuacja, jaka miała miejsce w trakcie głosowania nad poprawkami Senatu do ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Wówczas[paywall] przemyski parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości – marszałek Sejmu Marek Kuchciński – uniemożliwił posłom zadawanie pytań i zgłaszanie wniosków formalnych. Podczas dyskusji o odwołaniu wymienionego poseł Tomasz Lenz argumentował, że Kuchciński stał się strażnikiem interesu monowładzy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Ponadto zarzucił mu próbę kneblowania ust opozycji. Ostatecznie wniosek PO poparło 164 osoby, przeciw zagłosowały 224.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z wyrazami wspolczucia dla mieszkancow Przemysla
Panie pośle kończ pan i wstydu oszczędź. Wystarczy już lania wody.
oMARSZALEK KUCHCINSKI ZOSTAJE hurrrrrrra:(:(:( JEZUSICKU
Pierwszy banderowiec w Sejmie RP. Drodzy czytelnicy, takich ludzi jak Kuchciński następnych wyborach należy odsunąć od władzy. Przy wyborze należy dobrze się zastanowić kogo wybieramy. Musimy wybierać Polaków, a nie ludzi, którzy popierają rządy banderowców, którzy zaczynają w Polsce robić wszystko co im się podoba.
co sie spodziewac po scierwie z pisowskiego ciemnogrodu
Z wyrazami wspolczucia dla mieszkancow Przemysla
Panie pośle kończ pan i wstydu oszczędź. Wystarczy już lania wody.
NIESTETY!!!