Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza mieszkańców Przemyśla do udziału w projekcie „Przemyskie Słowa Niepodległości”.
Jego celem jest zwiększenie zaangażowania mieszkańców Przemyśla w celebrowanie święta odzyskania przez Polskę niepodległości w niestandardowy, twórczy sposób, który zwiększy refleksyjność w tym zakresie, a także będzie mieć charakter edukacyjny. „Celem zadania jest stworzenie dla przemyskiej społeczności alternatywnej możliwości włączenia się w obchody świętowania odzyskania niepodległości, innej niż oficjalny, tradycyjny program rokrocznie organizowany w mieście. Realizując zadanie chcemy pokazać, że obchody tej rocznicy to nie tylko podniosłe, oficjalne wydarzenia i uroczystości, ale także powód do radosnego świętowania połączonego z wspólną, twórczą, artystyczną i edukacyjną pracą integrującą społeczność miasta” – wskazują organizatorzy.
Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania ze strony internetowej

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze