Reklama

Maszyniści kierowali pociągiem w stanie nietrzeźwości

Do zdarzenia doszło 13 bm., ok. g. 19, na terenie kolejowego przejścia granicznego w Medyce.

Policję o tym, że maszyniści mogą być nietrzeźwi, powiadomili funkcjonariusze SOK. Mieli rację, 33-letni maszynista miał 0,6 promila, a 24-letni pomocnik 1 promil.  W tym stanie prowadzili ukraiński pociąg towarowy przewożący rudę żelaza.

Mało tego, policjanci odkryli też, że pomocnik maszynisty parał się kontrabandą; przewoził 83 paczki papierosów bez polskich znaków akcyzy.

 Obywatele Ukrainy trafili do aresztu. Zostanie im przedstawiony zarzut prowadzenia pociągu w stanie nietrzeźowści. Trwa postępowanie wyjaśniające, czy swoim zachowaniem nie spowodowali zagrożenia sprowadzenia katastrofy w ruchu kolejowym.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2016-03-14 18:26:08

    "Mają rozmach sk***isyny." Stefan "Siara" Siarzewski.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    samorządy - niezalogowany 2016-03-14 21:43:14

    Pchajcie więcej Ukraińcw do Przemyśla.Dajcie im do zrozumienia,że ta ziemia była i będzie ich.Niec chleją już.Taka ich tradycja,że powodują wypadki po pijaku,to już takie koleje życia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama