Dziś wieczorem w Przemyślu przebywał premier Mateusz Morawiecki. Na konferencji prasowej zapowiedział m.in. rozbudowę terminalu kolejowego w Przemyślu i budowę zachodniej obwodnicy miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Spotkały się dwie prawdomówne osoby na stacji kolejowej.Miło było posłuchać ,ze dostaliśmy juz przeszło miliard a wiele miliardów jeszcze dostaniemy.Zapewne mówili o cząsteczkach stałych w smogu nad Przemyślem,innych miliardów ja niestety ale nie zauważyłem
Juz mamy jedną fantastyczną, bardzo ruchliwą - z lwowskiej na słowackiego.
Co za świat,jak nisko upadł Premier europejskiego kraju by pokazywać się , rozmawiać, witać się z osobą o tak niskim poziomie intelektualnym,moralnym ,nieuczciwym ,oklamujacym w sprawie latającej taksówki.O tempora,o mores
Gdzie on ten miliard widzi, w jakich inwestycjach??
W pierwszej kadencji obiecali Pendolino i co?
Dobrze,ze spotkali się na rogatkach miasta,odwagi do spotkania w mieście nie mieli.Ich tutaj nikt nie chce.Juz obiecywali ale zapomieli zrealizować-przejście graniczne w Malhowicach;-droga do Malhowic;-droga do Medyki;-baseny ;-hala sportowa;-centrum kształcenia służb skarbowych;-dworzec autobusowy-inwestorów w powstałej strefie.I co .Nowe obiecanki.Na szczęście wychowaliśmy się na innych bajkach o dobrych i uczciwych gdzie dobro zawsze zwyciężało
Tadeusz tyle że tamta bajka także nie ma dobrego zakończenia a może i jeszcze gorsze :) bo dobrzy i uczciwi to zginęli w II wojnie.
Miliard złotych miasto dostalo ale i tak nie ma za co pasow pomalowac,kosic traw w centrum miasta itd itp
koryto plus ! jak nisko trzeba upaść żeby tak się blaznic! obwodnice , miliardy to wszystko ciemny lud kupi a po wyborach pis z kulawa noga nie wpomni o tym!!!!
w tym bastionie pisu i ten Kuchciński. Masakra co za ciemny lud.
Tadeuszu, a gdzie Ty byłeś przez tyle lat? co zrobiłeś tubo propagandowa PO?
CZY KOSZENIE TRAWY W MIASTACH MA SENS? - ULICAEKOLOGICZNA.PL
''Dzisiaj mendy zapraszają nas do urnObiecują wielkie zmiany, kampanie pełne bzdurDostaliście kiełbasę wyborczą i zupęA teraz drodzy rodacy pocałujcie nas w dupę''YOUTUBE.COM - WŁOCHATY - LEPSZY MARTWY NIŻ WYBRANY
Przynajmiej jej bardzo dochodowa... Stoją co chwile pod sanwilem i czekają na tych co korzystają w pełni z te drogi :D
Cieszę się bardzo, że PiS jest u władzy, za rządów PO istniało państwo,, biznesmena " i kolesia. Choć byłem przekonany 8 lat temu, że PO to dobra partia . Czas pokazał, że nie warto dawać PO kolejnej szansy bo sprzedali by Wszystko co sprzedać można włącznie z Polską Godnością!!! Przez dwie kadencje głosowałem na PO i już więcej tego błędu nie zrobię. Pozdrawiam
Kto ich tu zaprosił i za czyje pieniądze była ta cała ich obstawa. W moim Przemyślu nie ma miejsca na takich łgarzy jak oni. Czy ten pan był tu w swoim prywatnym czasie czy my mu dalej płacimy a oni sobie za nasze pieniądze robią kampanię. Co zrobił do tej pory gdzie te miliardy proszę o konkretne przykłady. I nie mylić inwestycji powiatowych i wojewódzkich (bo miejskich za poprzedniej władzy samorządowej nie było) z rządowymi. Proszę gdzie te inwestycje rządowe? Gdzie te miliardy?
Chodziłem do szkołyA tam uczyli jak być człowiekiem.
Nikt ich do Przemyśla nie zapraszał.Sami przyszli .ruscy w 1939r też sami przyszli i zostali na bardzo długo.
Objazdowy partyjny cyrk. Notoryczny kłamca przyjechał wesprzeć byłego "Flug-marszałka", który z pokorą, umiarem "wsłuchany" w ludzi "doił" ojczyznę "dojną" w ramach programu koryto+. Żenada.
nam trzeba zakładów pracy, urzędów państwowych, wolnej granicy a nie obwodnicy Mateuszku - kłamczuszku. I przejście trzeba odblokować aby Przemyśl handlem zagranicznym... tanią wódką i cygarem stał. To był czas prosperity i bogactwa tego miasta . Gdzie przemytnik i celnik widzieli się 2 razy, raz w pracy, raz przy piwie. A teraz "tytoń" nawet kasy na "lonię" i czuwaj nie ma!
Panowie przecież wy sami nie wierzycie w to co mówicie do wyborców.
Dobrze że Pan Premier był wieczorem to nie widział w jakim opłakanym stanie jakie brudne i zaniedbane jest to miasto.
Proponuje zacząć od zrobienia nowej powierzchni asfaltu na ul. Krasińskiego w Przemyślu. Droga jest cały czas łatana i nic poza tym. A tysiące samochodów dziennie ja coraz bardziej rozbijają.
Temu panu już dziękujemy niech sobie dalej lata jak najdalej od przemyśla
jestem w tej samej sytuacji! mnie wkurzyli tym że 1 senatorem PO na nie, nie przeszła ustawa o pierwszeństwie na pasach - teraz masz od 3 lat nagly wzrost demograficzny, niedługo te dzieci beda same chodzily do szkoly a panstwo nie jest na to przygotowane - auta pedza i w nosie maja przepisy itd
Będzie potrzebna gdy ruszy ruch na przejście w Malhowicach, ta zachodnia również jest niezbędna...
A Wielki Marszałek Koronny Marek Tadeusz, Pilch i Podhalicz krążą i węszą wszędzie tylko nie w Przemyślu. Latający Marszałek ukochał nagle Bieszczady , Krosno , Sanok , tam widzi swoje szanse nikłe ale jakieś nadzieje , może się przeliczyć gdyż Bieszczady są mało zaludnione ale przekupić potencjalnych zwolenników może się opłacić. Nie wiem co kombinuje Pilch i Podhalicz , że nie pokazują się w swoim przemyskim zadupiu , żadnej inicjatywy przedwyborczej , żadnych spotkań z suwerenem , ba nawet nie widzę próby kontaktu , podobnie jak ich pryncypał latający Mareczek boja się ludzi , wiedzą że nic dosłownie nie nic dla rozwoju mieściny nie zrobili i co gorsze obrazili się podobnie jak ich Wielki Prezes na przemyskich wyborców wstrzymując wszelkie możliwe przed wyborcze przekupstwo jak np. Jarosław , który mając dodatkowo miłą , wygadaną i operatywną aż do bólu posłankę i minister Joasię Szmidt jest ostatnie zasypywany wręcz strumieniami pieniędzy na rozwój miasta i powiatu (ponad 160 milionów). O Rzeszowie , Stalowej Woli , Mielcu nawet nie wspomnę bo to inna polka , szkoda czasu na porównywanie. ilości wpompowanej w te miasta kasy bo to już miliardy. A Przemyśl no cóż postawił na Bakuna który "zwiał "z upadającej pseudo partyjki partyjnego dyletanta i politycznego indolenta Kukiza i załapał się na prezydenta Przemyśla , sam nie wierząc że wygra , zmieniał kilkakrotnie zdanie co do startu w wyborach , no cóż przemyski suweren zadecydował 75: 25 a więc można go nazwać Bakunem – cudotwórcą tylko że ten człowiek opartrznościowy jest „goły i bosy” okazał się totalnie nieprzygotowany do pełnienia ważnej samorządowej funkcji i co słyszę od ludzi , również na bazarach , Przemyśl mieścina upadła , to co mówię i piszę od kilku lat jako ludowy przemyski obserwator , dodając że już się nie podniesie. I tak np. obecny marszałek województwa Ortyl wróci do rodzinnego Mielca dumny z dokonań , Mielec w rozkwicie pod każdym względem , Minister Finansów i Rozwoju Kwieciński - wróci do swojej rodzinnej Stalowej Woli która rozwinięta gospodarczo rozwija się nadal (miasta podobnej wielkości do Przemyśla) , Pani Joasia Szmidt też wróci do Jarosławia i zobaczy swoje pięknie rozwinięte miasto , bo te wszystkie stołki , posłowanie nie jest wieczne i kiedyś się skończy. Hm, myślę teraz do czego wróci , jestem niemal pewien że już w jesieni Wielki Marszałek Marek Tadeusz, trudno opisać , mogę napisać wiele , ale krótko , zwięźle zobaczy swoje dzieło po niemal 20 latach posłowania i działalności w Warszawie , może będzie pasł swojego konika obok Starostwa , bo to jego jedyny wkład w rozwój swojego dawnego miasta , obecnie niemal ruiny tej prawdziwej i nie takiej jak Szydło czy Jaruś przedstawiali przed wyborami Polskę. No cóż jak wytęży swój sokoli wzrok może dostrzeże te setki obdartych z tynków kamienic i domów za wyjątkiem kościołów i budynków przykościelnych oraz Seminarium D , pochodzi po krzywych i obesranych chodniczkach , zobaczy dziesiątki pustych dawnych lokali handlowo- usługowych oraz całych kamienic , niemal setki opustoszałych mieszkań z napisem "do sprzedania", jak pooddycha zapachem setek ziejących jak dawne parowozy smrodem kominów , jak , może zechce być kibolem i zobaczyć jakiś dobry mecz których w Przemyślu po prostu nie ma ( sportowa pustynia ), może zechce odwiedzić strefę zwaną ekonomiczna , od ponad15 lat ani jednego poważniejszego inwestora, może zechce popływać w basenie otwartym w lecie , proponuję Przeworsk czy Jarosław bo Rzeszów za daleko . Idąc Franciszkańską czasem zobaczy siebie samego na całej ulicy bo sam tego doświadczyłem , dowie się bo jako Największy w historii -to w/g mnie i znakomity - to w/g swojego Prezesa Marszałek Koronny że ponad 10 tysięcy ludzi głównie młodych opuściło ten przemyski łez padoł i” eksodus” trwa nadal. Na koniec Franciszkańskiej usłyszy ten denerwujący mnie nieustanny hejnał ale nie wesoły , radosny a raczej trąbiący na trwogę , larum grają a ludzie w Przemyślu to olewają. Na koniec stwierdzam że o upadku Przemyśla świadczą duszące się w nieodmulanym od lat bajorze kolorowe rybki w Przemyskim parku i. St. Strońskiego na wzgórzu zamkowym , podobno nie ma na to kasty. Wzywam więc ludzi dobrej woli o pomoc w ratowaniu tych rybek , bo jest to jedyna atrakcja w Przemyślu .O przepraszam , zostały dobre lody (nie polecam o tej porze) podobno 6 lodziarni w lecie na Kazimierzowskiej , najlepsze ponoć we Fiore i u Szantera . To samo polecam Pilchowi i Podhalicz kiedy powrócą do swojego Przemyśla , jestem pewien że za niedługo ich zobaczymy bo czas płynie prędko , szybciej niż woda w prastarym sanie o czym jako emeryt już się przekonuję codziennie , a czym się pochwalą z tych swoich zarobkowych wojaży ? Na koniec moja stara i stała mantra , jacy wyborcy taka "wadza", jaki pan taki kram. Hm , pan Premier tak sobie , obiecał kolejną obwodnicę , ciekawe dokąd nas ta kreta droga donikąd doprowadzi.?
Czekam na spełnienie tych obietnic, wtedy dopiero zagłosuję na PiS...
Miliard to jakaś mała kwota bo nie widać jej za bardzo,obwodnica miasta,wolne żarty,niby skąd miasto weźmie pieniądze na wkład własny,no i jeszcze ta ustawka,odwiedziny u rodziny pod Przemyślem .Zapraszam na jedną z ulic Przemyśla i losowo odwiedzić rodzinę a nie robić malowania trawy na zielono.https://now..... [link usunięty przez moderatora]
Miliardy złotych? Chyba pomylił sobie Przemyśl z Rzeszowem...
Jeśli zrobią coś dobrego dla Miasta jestem za, póki co porażka PiSu na całej linii...czekamy na efekty...
no znowu Kłamie, Kuchciński jest posłem a nie marszałkiem..
Patrzę i nie dowierzam ,wręcz z podziwu nie mogę wyjść jak bardzo głupim społeczeństwem jesteśmy tolerując ten stan rzeczy.
przyjechali pojechali i wygrają wybory w cuglach a opozycja jak mała dziewczynka sama nie wie czego chce a Bolek już postradał zmysły tylko kaftan a Kaczyński tylko zaciera ręce dlatego pokazuję opozycji środkowy palec i głosuję na PIS...
To co przeczytałem to wszystko prawda ,Przemyśl to miasto ,które za parę lat skurczy się do wielkości małego klerykalnego miasteczka gzie pozostaną tylko cmentarze i kościoły oraz emeryci.Władza nam ciągle coś obiecuje ,lecz do ich realizacji nie ma chętnych ,most kolejowy jest w opłakanym stanie ,ulice pełne dziur , a panowie przy władzy coraz bardziej się bogacą
Czemu nie! Kiedyś Przemyśl miał 3 a nawet 4 pola wzlotów.
Obwodnice obwodnicy? Wolał by obiecać wysiedlenie ukraińców i żydów...
Droga 28 od Przemyśla w kierunku upadłej gm Bircza też wymaga nowej nawierzchni ,wąska, kocie łby ,może zapowiadane przez włodarza Birczy inwestorzy by się pojawili .
Pan Premier nie spotkał się z wyborcami bo bał się że mu powiedzą jak PIS rządził Przemyślu wtórym zlikwidowano Szpital Wojskowy aq teraz się dowiaduję z telewizji że buduje się szpital wojskowy w Legionowie a przecież przed likwidacją włożono miliony w modernizację czy Panu premierze nie wstyd że tak marnujecie publiczne pieniędzy
Tu miejsca pracy są potrzebne, kto tymi obwodnicami będzie jeździłemeryci jak przemyśl się zwija i starzeje w zastraszającym tempie a oni kolejne obwodnicę obiecują. Weźcie sobie tego kuchcińskiego i dajcie nam spokój bo młodzi nie mają miejsc pracy a ten nierób nic w tej sprawie nie zrobił przez tyle lat.......
Jaki stary przemyski obserwator którego nic nie zaskakuje i nic nie zaskoczy , tym razem dostałem autentycznego szoku słuchają na nagraniu z peronu przemyskiego dworca że Przemyśl już otrzymał 1 miliard złotych , powtarzam miliard złotych na rozwój . Coś nieprawdopodobnego , nos mu się wydłuży o metr , kto mu podsuwa takie kłamstwa i brednie , hej marszałku latający koronny jak chcesz wygrać wygrać w Przemyślu w co wątpię to natychmiast prostuj te kłamstwa ,wierutne bzdury u miliardach kiedy ukarany za jesienne wybory Bakuna Przemyśl nie dostał ani grosza z kasy państwa czyli nas podatników. Miliardy to głównie Rzeszów , Mielec , Stalowa Wola , Krosno , Sanok , Jarosław i kilka innych mniejszych miejscowości jak Lubaczów , Przeworsk, Strzyżów , Jasło , Leżajsk , przemyskie zadupie pomijane świadomie o czym świadczy nieustanny uśmieszek pod "wąsem" wielkiego marszałka który postawił na Krosno i Bieszczady które otrzymały kilkanaście milionów oraz obietnice dalszych . Rozwiniecie tematu i ocena rozwoju Przemyśla w moim wpisie powyżej , ten krótki wpis o miliardach marzeń dotyczył jedynie uzupełnienia tematu kłamstwa i zakłamania świadczy jak nas mieszkańców traktuje ich prezes , premier i wielki marszałek. - obieżyświat. A resztę oddam w najbliższych wyborach bo nie ma nic gorszego jak kłamstwa i to z ust ponoć katolików tych praktykujących. Owszem , pięknieją w Przemyślu kościoły , seminarium i budynki przykościelne , kurialne i dobrze tak niech się i klasztory stanie ale co budzi niesmak wszędzie np. Kościół i Klasztor Franciszkanów niemal w całości oblepiony nowymi tabliczkami o sponsorach , głównie MSW i A ( wejście 3 tablic)e , wewnątrz 2 ostatnia 1 na zewnątrz z napisem niepełny cytat " elewacja wykonana z budżetu ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji ", pytam panią Konserwator KOT czy zgodne z prawem i ustawą o zabytkach jest obwieszanie zabytkowych murów dowolnymi reklamowymi tabliczkami , czy mają na to zgodę konserwatora i czy jest to - to do wierzących zgodne ze słowami Chrystusa "niech nie wie wasza lewa dłoń co czyni prawa" bo tak czynią obłudnicy itd.
Oprócz kłamliwego słowotoku na dworcu o miliardzie i milionach dla Przemyśla tzw. "prajm minister" udał się z gospodarską wizytą (jak za komuny) do domu "zwykłego, szarego" obywatela (wcześniej wytypowanego przez partyjne władze PiS) I co się okazało? że to dom siostry szefa Caritasu archidiecezji przemyskiej niejakiego księdza J. CO ZA PROPAGANDOWA USTAWKA DLA "CIEMNEGO LUDU" , RĘCE OPADAJĄ.
Kuchciński pewnie wolałby lotnisko:) a nie obwodnicę
Ale czy obwodnice nie są po to by omijac miasta? Teraz już nikt nie przyjedzie do Przemyśla :D
PiS - Pycha i Szmal lub Patologia i Synekury. To Realia i fakty. Tak jak za dawnych czasów "komuny" wcielają neofici ,towarzysze pis w życie partyjne zasady. Obłuda, Hipokryzja, to tylko delikatne stwierdzenia,które cisną się na usta. Partyjniacy zawsze byli wierni wodzowi. Klakierowali, podlizywali i nawilżali partyjnych BONZÓW przy pomocy kleru.
Obiecali obwodnice po to żeby młodzież mogła szybciej spier...papier
połączenie sanockiej z aleją wolności (kolo zusu) jest potrzebne 100tys razy bardziej niż słowackiego z lwowską! a co powiecie na to że kamiński z dziadkami z glazera to znowu zablokuje? w koncu czego sie nie robi dla swoich wyborcow!!!
Morawiecki sam idź na tory. Bo jestem ciekaw co wożysz do gara jak tiry pojda na tory. Precz z PiS
Panie obserwatorze. Zdaje mi się, że Pan Prezydent Bakun przyjmuje interesantów w każdy piątek. Proponuję aby Pan się do niego udał i oświecił go własna wizją na miasto i sposobem rządzenia, bo z całym szacunkiem ale chyba Pan doszczętnie nic nie wie co się dzieje w kasie miasta, w wydziałach, spółkach i samym urzędzie.Powiem Panu - zostały zniszczone jak Konstantynopol po tureckim najeździe.
Jak sam napisałeś " celnik i przemytnik spotykali się 2 razy dziennie". Czyli krótko mówiąc,jesteś zwolennikiem kantów , przekrętów, czyli nie dziwi ,ze jesteś za PO . W więzieniach PO też ma POparcie na poziomie około 90 %
Spotkały się dwie prawdomówne osoby na stacji kolejowej.Miło było posłuchać ,ze dostaliśmy juz przeszło miliard a wiele miliardów jeszcze dostaniemy.Zapewne mówili o cząsteczkach stałych w smogu nad Przemyślem,innych miliardów ja niestety ale nie zauważyłem
https://youtu.be/djIPFMWGk-8?t=3679
Juz mamy jedną fantastyczną, bardzo ruchliwą - z lwowskiej na słowackiego.