Reklama

Mateusz Morawiecki obiecał kolejną obwodnicę Przemyśla [WIDEO]

08/10/2019 19:43

Dziś wieczorem w Przemyślu przebywał premier Mateusz Morawiecki. Na konferencji prasowej zapowiedział m.in. rozbudowę terminalu kolejowego w Przemyślu i budowę zachodniej obwodnicy miasta.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-10-08 20:15:25

    Spotkały się dwie prawdomówne osoby na stacji kolejowej.Miło było posłuchać ,ze dostaliśmy juz przeszło miliard a wiele miliardów jeszcze dostaniemy.Zapewne mówili o cząsteczkach stałych w smogu nad Przemyślem,innych miliardów ja niestety ale nie zauważyłem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2019-10-08 20:38:20

    https://youtu.be/djIPFMWGk-8?t=3679

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślanin - niezalogowany 2019-10-08 20:48:25

    Juz mamy jedną fantastyczną, bardzo ruchliwą - z lwowskiej na słowackiego. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama