Reklama

Męczarnie lidera w Stubnie. Polonia Przemyśl coraz wyżej

16 września br. odbyły się cztery spotkania 8. kolejki IV-ligowych spotkań. Zapewne kibiców z naszego regionu najbardziej interesowało derbowe spotkanie w Stubnie, gdzie beniaminek mierzył się z liderem rozgrywek Sokołem Sieniawa.

Po tym spotkaniu jedno można śmiało powiedzieć: Sokołowi gra się coraz trudniej. Nie ma się jednak co dziwić, bo w każdej rywalizującej z nim ekipie dominuje hasło: „Bij lidera!”. Niby w Stubnie podopiecznym Marcina Wołowca nic poważnego stać się nie mogło, tymczasem najsprawiedliwszym rezultatem byłby podział punktów. Bohaterem i antybohaterem tego spotkania był Patryk Kapuściński. Najpierw zdobył bramkę, a potem jego wulgarną wiązankę w stronę dębickiego arbitra słyszało pół stadionu. Słusznie został wyrzucony z boiska i czeka go prawdopodobnie kilkumeczowa kara.

Trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła Polonia Przemyśl, która rozprawiła się u siebie z groźną Wisłoką Dębica. Wygrała 2:0 (1:0), a autorem obu goli był niezawodny Paweł Piątek, który trafił w 45. i 84. min z rzutu karnego. To był już piąty z rzędu mecz zespołu prowadzonego przez Pawła Załogę bez porażki. Ten fakt od razu daje się zauważyć w tabeli, bo Polonia awansowała na 5. miejsce.

Reklama

Jutro, 17 września br., bardzo trudne zadanie czeka wicelidera KS Wiązownica, który zmierzy się w Pilźnie z Rzemieślnikiem. Mecz Igloopolu Dębica z Piastem Tuczempy został przełożony na wtorek, 19 września br.


Granica Stubno – Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Kapuściński 57. min (karny).
Granica: Wierzbicki – Hajduk, Wróbel, Ozibko, Klepacki – Karol Żoch, K. Mikulec, Błaszczyk, D. Mikulec (81. Gielarowski), Poszpur (60. Chmielowski) – Andreasik (46. Świst).
Sokół: Pawlus – Kardyś, Kapuściński, Sywyj, M. Padiasek – Lis, Bursztyka (55. Kalin), Kasza, Wilusz (77. S. Padiasek) – M. Jędryas (76. Gnatek) – Mołdoch (62. Stefan).
Sędziował: Jakub Pych (Dębica). Żółte kartki: Wróbel, K. Mikulec oraz Mołdoch, Kasza, Gnatek i Stefan. Czerwona kartka: Kapuściński (77. – niesportowe zachowanie). Widzów: 300.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    JWNJUSA - niezalogowany 2017-09-17 12:54:41

    Wstyd ,zeby w Przemyslu nie bylo przynajmniej II ligi pilki noznej ,of dziesiatek lat ta sama sieczka I DWA METRY MULU .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ooo - niezalogowany 2017-09-17 20:23:43

    Klub z taka historia zasluguje na 2-ga lige.Ale coz......

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    piotrasbak_866 2017-09-23 19:37:29

    jak grali w dawnej III lidze to tez grali sieczke a potem wodke pili w Barcelonce :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama