16 września br. odbyły się cztery spotkania 8. kolejki IV-ligowych spotkań. Zapewne kibiców z naszego regionu najbardziej interesowało derbowe spotkanie w Stubnie, gdzie beniaminek mierzył się z liderem rozgrywek Sokołem Sieniawa.
Po tym spotkaniu jedno można śmiało powiedzieć: Sokołowi gra się coraz trudniej. Nie ma się jednak co dziwić, bo w każdej rywalizującej z nim ekipie dominuje hasło: „Bij lidera!”. Niby w Stubnie podopiecznym Marcina Wołowca nic poważnego stać się nie mogło, tymczasem najsprawiedliwszym rezultatem byłby podział punktów. Bohaterem i antybohaterem tego spotkania był Patryk Kapuściński. Najpierw zdobył bramkę, a potem jego wulgarną wiązankę w stronę dębickiego arbitra słyszało pół stadionu. Słusznie został wyrzucony z boiska i czeka go prawdopodobnie kilkumeczowa kara.
Trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła Polonia Przemyśl, która rozprawiła się u siebie z groźną Wisłoką Dębica. Wygrała 2:0 (1:0), a autorem obu goli był niezawodny Paweł Piątek, który trafił w 45. i 84. min z rzutu karnego. To był już piąty z rzędu mecz zespołu prowadzonego przez Pawła Załogę bez porażki. Ten fakt od razu daje się zauważyć w tabeli, bo Polonia awansowała na 5. miejsce.
Jutro, 17 września br., bardzo trudne zadanie czeka wicelidera KS Wiązownica, który zmierzy się w Pilźnie z Rzemieślnikiem. Mecz Igloopolu Dębica z Piastem Tuczempy został przełożony na wtorek, 19 września br.
Granica Stubno – Sokół Sieniawa 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Kapuściński 57. min (karny).
Granica: Wierzbicki – Hajduk, Wróbel, Ozibko, Klepacki – Karol Żoch, K. Mikulec, Błaszczyk, D. Mikulec (81. Gielarowski), Poszpur (60. Chmielowski) – Andreasik (46. Świst).
Sokół: Pawlus – Kardyś, Kapuściński, Sywyj, M. Padiasek – Lis, Bursztyka (55. Kalin), Kasza, Wilusz (77. S. Padiasek) – M. Jędryas (76. Gnatek) – Mołdoch (62. Stefan).
Sędziował: Jakub Pych (Dębica). Żółte kartki: Wróbel, K. Mikulec oraz Mołdoch, Kasza, Gnatek i Stefan. Czerwona kartka: Kapuściński (77. – niesportowe zachowanie). Widzów: 300.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wstyd ,zeby w Przemyslu nie bylo przynajmniej II ligi pilki noznej ,of dziesiatek lat ta sama sieczka I DWA METRY MULU .
Klub z taka historia zasluguje na 2-ga lige.Ale coz......
jak grali w dawnej III lidze to tez grali sieczke a potem wodke pili w Barcelonce :)
najzabawniejszy jest fakt ze Wisloka pogonila Polonie w Przemyslu. Wstyd na cala polska - masakra ;(
Wstyd ,zeby w Przemyslu nie bylo przynajmniej II ligi pilki noznej ,of dziesiatek lat ta sama sieczka I DWA METRY MULU .
Klub z taka historia zasluguje na 2-ga lige.Ale coz......
jak grali w dawnej III lidze to tez grali sieczke a potem wodke pili w Barcelonce :)