15 października w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli nauczyciele i dyrektorzy szkół z powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego, przeworskiego i przemyskiego oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.
Przybyli na uroczystość parlamentarzyści i przedstawiciele władz miasta w swoich wystąpieniach podkreślali szczególną rolę nauczycieli, których zadaniem jest wychowanie młodych pokoleń i przygotowanie ich do przyszłego życia oraz dziękowali im za pracę i czas poświęcony na pracę z uczniami.
Kulminacyjną częścią programu było wręczenie odznaczeń oraz nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch wręczyła Medale Komisji Edukacji Narodowej, którymi nauczycieli za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania wyróżnił minister edukacji narodowej. Kurator wręczyła również dyplomy poświadczające przyznanie nagród finansowych za pracę w oświacie, przyznane przez ministra edukacji narodowej oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Również prezydent Robert Choma wręczył przyznane przez siebie nagrody wyróżniającym się nauczycielom z przemyskich placówek oświatowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak to ze zdjęcia i po ubiorze tych pań można zaryzykować powiedzenie : ubierasz się jak ruski .
Ola. Proponuję zajmij się projektowaniem mody dla nauczycieli, a na początek wyślij swoją fotkę żebyśmy wiedzieli jak nie ubierają się "ruscy"
Jak to ze zdjęcia i po ubiorze tych pań można zaryzykować powiedzenie : ubierasz się jak ruski .
Ola. Proponuję zajmij się projektowaniem mody dla nauczycieli, a na początek wyślij swoją fotkę żebyśmy wiedzieli jak nie ubierają się "ruscy"
Medale ładne, a nagrody po ile?