Reklama

Medale i nagrody dla nauczycieli [ZDJĘCIA]

30/10/2018 09:30

15 października w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli nauczyciele i dyrektorzy szkół z powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego, przeworskiego i przemyskiego oraz Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch.

Przybyli na uroczystość parlamentarzyści i przedstawiciele władz miasta w swoich wystąpieniach podkreślali szczególną rolę nauczycieli, których zadaniem jest wychowanie młodych pokoleń i przygotowanie ich do przyszłego życia oraz dziękowali im za pracę i czas poświęcony na pracę z uczniami.

Kulminacyjną częścią programu było wręczenie odznaczeń oraz nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch wręczyła Medale Komisji Edukacji Narodowej, którymi nauczycieli za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania wyróżnił minister edukacji narodowej. Kurator wręczyła również dyplomy poświadczające przyznanie nagród finansowych za pracę w oświacie, przyznane przez ministra edukacji narodowej oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Również prezydent Robert Choma wręczył przyznane przez siebie nagrody wyróżniającym się nauczycielom z przemyskich placówek oświatowych.

Nauczyciele wyróżnieni Nagrodą Prezydenta Miasta Przemyśla:

Jolanta Zaleska (Przedszkole nr 4 „Zielony Zakątek”, Alicja Dobosz (SP 14), Robert Rybak (CKZiU nr 1), Barbara Kapuścińska (Przedszkole nr 13), Dorota Tomaszewska (Przedszkole nr 3), Monika Lach (SP 1), Barbara Warchoł (SP 4), Damian Schulz (SP 5), Anna Krewko-Nowicka (SP 11), Barbara Chamera (SP14), Iwona Kusal (SP 16), Irena Spolska-Moklak (ZSO nr 2), Joanna Choma (I LO), Renata Pobidyńska ( I LO), Agata Trzpis (II LO), Daniel Puchalski (II LO), Barbara Łaskarzewska (ZSEiO), Barbara Jałocha (ZSEiO), Alicja Radochońska (ZSUHiG), Piotr Pająk (SOSW nr 1), Elżbieta Stadnik (SOSW nr 2), Luiza Czaja (SOSW nr 2), Renata Pawliszczak (SOSW nr 3), Joanna Gawrecka (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna).
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ola - niezalogowany 2018-10-30 13:50:31

    Jak to ze zdjęcia i po ubiorze tych pań można zaryzykować powiedzenie : ubierasz się jak ruski .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Cichy wielbiciel - niezalogowany 2018-10-30 15:40:56

    Ola. Proponuję zajmij się projektowaniem mody dla nauczycieli, a na początek wyślij swoją fotkę żebyśmy wiedzieli jak nie ubierają się "ruscy"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ciekawski - niezalogowany 2018-10-30 17:39:19

    Medale ładne, a nagrody po ile?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama