fot.materiały organizatora" class="news__photo" >
Zobacz galerię
W ubiegły weekend (16 – 17 kwietnia) w Hali Sportowej odbyły się Mistrzostwa IDO (International Dance Organization) Tańce Par i Synchro Dance. Były to eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata.
W mistrzostwach wzięło udział 550 tancerzy z 35 szkół i klubów tańca z całej Polski. W 60 tanecznych konkurencjach zróżnicowanych ze względu na wiek oraz formę tańca startowali tancerze od najmłodszych siedmiolatków poprzez dzieci młodsze, juniorów, młodzież aż po dorosłych i seniorów. Krajowe Mistrzostwa IDO Tańce Par, Synchro Dance odbywały się pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla. Organizatorami były: Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca i Szkoła Tańca „A-Z”. Współorganizatorzy: PCKiN „Zamek” oraz POSiR Przemyśl. Sponsorami byli: sponsor główny Sopro Polska sp. z o.o. Warszawa oraz: hotel „Facpol”, PPUH. Karina Waldemar Kowalik, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o., „Domator” Beata i Dariusz Sokół, Galeria „Sanowa”, hotel „Marko”, Hensfort REM II sp. z o.o., Eurobus Mariusz Franków, MSfoto Marcin Socha, Lis Poland sp. z o.o., Hurtownia „Anma” Przemyśl, Villa Bolestraszyce, Uniservice Salon i Serwis, Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o., Dom Weselny „Aga” Wojciech Hryniszyn, „Edecor Studio”, Restauracja Pod „Karpacka”, Moto Fan Robert Żero, Nova Koncept, „A.M.-Trans”, Centrum Ratownictwa Medycznego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego na prezentowanych zdjęciach nie ma ani jednej osoby z Przemyśla? Dla kogo wy to robicie? Kto wam to kupi?
Ty kingkong,-a co to za róznica kto jest na zdjeciach do artykułu?pretensje do Aleksandry
Ale ty kur...a mądry jesteś. Wystarczy ruszyć trochę szarymi komórkami!
Gratulacje !!! Było super widowisko !!!
Dlaczego na prezentowanych zdjęciach nie ma ani jednej osoby z Przemyśla? Dla kogo wy to robicie? Kto wam to kupi?
Ty kingkong,-a co to za róznica kto jest na zdjeciach do artykułu?pretensje do Aleksandry
Ale ty kur...a mądry jesteś. Wystarczy ruszyć trochę szarymi komórkami!