W nocy 25 maja w Pawłosiowie doszło najprawdopodobniej do zabójstwa. Policjanci zatrzymali 17-letnią kobietę i 30-latka z powiatu jarosławskiego.Ofiarą jest 26-letni mężczyzna, partner 17-letniej kobiety.
Wczoraj tuż przed godz. 23 dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie dyspozytora pogotowia. Z przekazanych informacji wynikało, że załoga karetki pogotowia w Pawłosiowie udzielała pomocy mężczyźnie z ranami kłutymi. Dyżurny skierował na miejsce policyjny patrol.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.w ciązy z promilem .... wsadzić głowę do kibla i utopić .. oczywiście po porodzie dziecka
Ta dziewczyna była w zwiazku z tym chłopakiem którego zamordowali i była w ciąży z nim , wcześniej jak mówiła była cztery lata w zwiazku z tym drzydziestolakiem ( czyli mowa chyba o pedofili )Dziewczyna jest niezrównoważoną osoba , bo pomimo ze była w ciąży z nowym chłopakiem , to ganiała sie i pila z tym trzydziestolatkiemTen chłopak co został zamordowany miał na imie Paweł , wiec Paweł miał juz wcześniej juz nie udany związek z którego mial dwójkę ślicznych dzieci Paweł chciał wyjechać za granice do pracy aby normalnie mógł płacić na dzieci i spokojnie żyć , nawet sprzedał samochód aby móc wyjechać , ale niestety nie dano mu tej szansy , ta gowniara zadzwoniła po niego zeszłej nocy , i gdy juz wyszedł to juz nie wrócił , został przez ta patologie zadźgany nożem , zadali mu 13 śmiertelnych ciosów I niech mi ktoś powie jaki sens mieli w tym
Alo.Widze ze znales ich tak?
Ja też znałam Pawła i wcale nie był dobrym człowiekiem nie przedstawiaj Go tak!! Miał żonę którą bił, zastraszał, gardził nawet jak była w ciąży to Ja lał!!! Znałam Go i ze łzami w oczach patrzyłam co z Nią robił kontrolował ja i nie miała kontaktu z rodziną i znajomymi bo miała zabronione. Dzieci są nerwowe przez niego. Najlepiej napisać że był dobry że się starał a to wszystko bzdury!!! Zona pd niego odeszła bo miała już dość to nasyłał na nią różne kontrole z urzedu. na dzieci płacić nie chciał choć nielegalnie pracował i na imprezy i panienki kase miał. O zmarłym się zle nie mówi ale nie był dobrym człowiekiem, kiedyś mu powiedziałam że sprawiedliwość istnieje jak nie na tym Swiecie to na tamtym i co............Morderstwa nie usprawiedliwia nic zle się stało że tak młoda dziewczyna, przyszła matka posunęła się do takiego czynu...
Widzę u ciebie tylko jedna stronę medalu , jezeli facet przychodzi z pracy , a w domu nic nie zrobione , dzieci nieprzebrane , zmarzniete ,schorowane , a ona śpi , to wybacz A o kontrole do niej ze względu na na dzieci zgłosił sam lekarz , bo nie mógł juz patrzeć jak dzieci sa zaniedbywane , a do niej to nie docierało Na druga ktora trafił to tez miał pecha , bo chciał aby wreszcie przestała sie szlajać w ciąży i pic po imprezach , dostała w pysk , bo juz nie wytrzymał , a gdzie byli wówczas jej koledzy , koleżanki , skoro teraz robia z niej pokrzywdzona , przeciez dokładnie wie jej matka jak było
w ciązy z promilem .... wsadzić głowę do kibla i utopić .. oczywiście po porodzie dziecka
Ta dziewczyna była w zwiazku z tym chłopakiem którego zamordowali i była w ciąży z nim , wcześniej jak mówiła była cztery lata w zwiazku z tym drzydziestolakiem ( czyli mowa chyba o pedofili )Dziewczyna jest niezrównoważoną osoba , bo pomimo ze była w ciąży z nowym chłopakiem , to ganiała sie i pila z tym trzydziestolatkiemTen chłopak co został zamordowany miał na imie Paweł , wiec Paweł miał juz wcześniej juz nie udany związek z którego mial dwójkę ślicznych dzieci Paweł chciał wyjechać za granice do pracy aby normalnie mógł płacić na dzieci i spokojnie żyć , nawet sprzedał samochód aby móc wyjechać , ale niestety nie dano mu tej szansy , ta gowniara zadzwoniła po niego zeszłej nocy , i gdy juz wyszedł to juz nie wrócił , został przez ta patologie zadźgany nożem , zadali mu 13 śmiertelnych ciosów I niech mi ktoś powie jaki sens mieli w tym
Alo.Widze ze znales ich tak?