Reklama

Mężczyzna otrzymał ciosy nożem. Mimo reanimacji 26-latek zmarł

25/05/2015 10:10

W nocy 25 maja w Pawłosiowie doszło najprawdopodobniej do zabójstwa. Policjanci zatrzymali 17-letnią kobietę i 30-latka z powiatu jarosławskiego.Ofiarą jest 26-letni mężczyzna, partner 17-letniej kobiety.

Wczoraj tuż przed godz. 23 dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie dyspozytora pogotowia. Z przekazanych informacji wynikało, że załoga karetki pogotowia w Pawłosiowie udzielała pomocy mężczyźnie z ranami kłutymi. Dyżurny skierował na miejsce policyjny patrol.

Pomimo podjętej przez lekarza reanimacji 26-letni mężczyzna zmarł. Z policyjnych ustaleń wynikało, że świadkami zdarzenia byli 30-letni mężczyzna i 17-letnia kobieta. Oboje, mieszkańcy powiatu jarosławskiego zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Z policyjnych ustaleń wynika, że 17-letnia kobieta i 26-latek znali się wcześniej i byli w nieformalnym związku.

Badanie stanu trzeźwości 30-latka pokazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 17-latka również była nietrzeźwa. Będąca w ciąży kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci. Obecny był prokurator. Policjanci zbierali i zabezpieczyli dowody a także wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze ustalili także świadków tego zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań.Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.

Źródło KPP Jarosław.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mil - niezalogowany 2015-05-25 12:54:25

    w ciązy z promilem .... wsadzić głowę do kibla i utopić .. oczywiście po porodzie dziecka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    alo - niezalogowany 2015-05-25 19:58:00

    Ta dziewczyna była w zwiazku z tym chłopakiem którego zamordowali i była w ciąży z nim , wcześniej jak mówiła była cztery lata w zwiazku z tym drzydziestolakiem ( czyli mowa chyba o pedofili )Dziewczyna jest niezrównoważoną osoba , bo pomimo ze była w ciąży z nowym chłopakiem , to ganiała sie i pila z tym trzydziestolatkiemTen chłopak co został zamordowany miał na imie Paweł , wiec Paweł miał juz wcześniej juz nie udany związek z którego mial dwójkę ślicznych dzieci Paweł chciał wyjechać za granice do pracy aby normalnie mógł płacić na dzieci i spokojnie żyć , nawet sprzedał samochód aby móc wyjechać , ale niestety nie dano mu tej szansy , ta gowniara zadzwoniła po niego zeszłej nocy , i gdy juz wyszedł to juz nie wrócił , został przez ta patologie zadźgany nożem , zadali mu 13 śmiertelnych ciosów I niech mi ktoś powie jaki sens mieli w tym

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pawel dziadek. - niezalogowany 2015-05-25 21:51:56

    Alo.Widze ze znales ich tak?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama