Reklama

Mężczyzna zmarł na cmentarzu przy Słowackiego

29/03/2018 15:06

Leżące między grobami ciało znalazł przechodzień. Zmarły zaginął kilka dni wcześniej.

Dziś po godz. 9 przechodzień zauważył leżącego między grobami na Cmentarzu Głównym człowieka. Okazało się, że mężczyzna nie żyje. Na miejsce wezwał policję i pogotowie ratunkowe.

Pierwsze czynności funkcjonariuszy, oprócz ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny, polegały na identyfikacji jego tożsamości. Okazało się, że to 56-letni mieszkaniec Przemyśla.

– Dzień wcześniej brat mężczyzny zgłosił w przemyskiej komendzie jego zaginięcie. Twierdził, że 56-latek 17 marca oddalił się z miejsca zamieszkania i do tej pory nie wrócił, ani nie kontaktował się z rodziną – powiedziała sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.

Reklama

Na cmentarzu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Toczące się postępowanie ma ustalić okoliczności śmierci przemyślanina. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Niewykluczone, że mężczyzna spadł z ławki stojącej przy grobowcu i uderzył się tak nieszczęśliwie, że w efekcie zmarł. Jego zwłoki mogły tam się znajdować nawet kilka dni.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości