Reklama

Miał 2 promile i wsiadł za kółko. Na efekt nie trzeba było długo czekać

Totalnym brakiem rozsądku wykazał się 54-latek z gminy Tryńcza, który postanowił prowadzić samochód, będąc po spożyciu alkoholu. 2 promile zrobiły swoje. Kierowca spowodował kolizję.

O zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Gniewczynie Łańcuckiej policjantów z Przeworska poinformowano wczoraj (12 października), po g. 10.

Na miejscu funkcjonariusze zastali kraksę. Jak się okazało, kierujący nissanem micrą 54-letni mieszkaniec gminy Tryńcza nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim bmw, najeżdżając na jego tył. Za kierownicą uderzonej osobówki siedział 47-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego.

Badanie stanu trzeźwości 54-letniego kierowcy nie pozostawiło wątpliwości. Wynik 2 promile alkoholu w organizmie niósł za sobą przykre konsekwencje. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu również do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama