15 listopada br. odbyło się spotkanie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Tematem była gotowość służb publicznych do sezonu zimowego 2018/2019. Organizatorzy spotkania mieli nosa, bo zaledwie 4 dni później spadł pierwszy w tym roku śnieg.
Na sali narad Urzędu Miasta Jarosławia w czwartkowe przedpołudnie obecni byli przedstawiciele wszystkich służb odpowiedzialnych za szeroko pojęte bezpieczeństwo na terenie Jarosławia. Spotkaniu[paywall] przewodniczył zastępca burmistrza Dariusz Tracz wespół z Lesławem Strohbachem, dyrektorem Wydziału Spraw Społecznych i Obronnych UM Jarosławia, a więc jednostki, która je zorganizowała. W wydarzeniu wzięli również udział przedstawiciele służb mundurowych, policji, straży miejskiej, wojska i strażaków, delegacje miejskich i pozarządowych instytucji zajmujących się opieką społeczną, wreszcie byli reprezentanci jarosławskiego szpitala, spółdzielni mieszkaniowej oraz przedstawiciele Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze