Reklama

Miasto nieprzyjazne rowerzystom?

10/08/2015 08:49

– W Przeworsku brakuje ścieżek rowerowych, którymi można by swobodnie przejechać przez zakorkowane miasto. Przeszkadzają również zbyt wysokie krawężniki. Jednak to, co jest dla mnie najbardziej uciążliwe, to zbyt mała liczba stojaków rowerowych.

Czasami naprawdę długo trzeba krążyć po uliczkach, by gdzieś przypiąć rower. Stojaki to nie jest jakiś wielki wydatek, a ustawienie ich w kilku dodatkowych miejscach byłoby miłą niespodzianką. W wielu miastach pojawiają się akcje, które mają sprawić, by miasta były bardziej przyjazne rowerzystom, a u nas zapomina się o miłośnikach jednośladów. Wszelkie te uciążliwości często zniechęcają ludzi do wsiadania na rower. Może dlatego częściej wybierają samochody, które później korkują miasto – uważa mieszkanka.


Przeworszczanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama