Mieszkańcy osiedla Mazury nie chcą obwodnicy Lubaczowa tuż obok swoich domów. – Nie sprzeciwiamy się obwodnicy, ale niech powstanie poza miastem. Jeśli jednak zostaniemy zmuszeni, będziemy blokować jej budowę – mówią.
Sprawa przebiegu planowanej obwodnicy Lubaczowa ciągnie się od kilku lat. Wybrany ostatecznie wariant zakłada, że nowa droga będzie biec przez osiedle Mazury, tuż obok niedawno wybudowanych domów. – Gdy kupowaliśmy działki, władze miasta zapewniały, że tu nigdy żadnej obwodnicy nie będzie, bo nikt nie wyłoży wielu milionów na budowę tak długiego mostu, w tak trudnym terenie – mówi Ryszard Hulak, który od listopada jest radnym miejskim w tym okręgu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nieprawda!Plany obwodnicy istnieją od ponad 20 lat. Nie było tam wtedy żadnych domów. Pazerni skusili się na zakup działek wzdłuż potencjalnej obwodnicy, z powodu ich niskiej ceny! Wiedzieli państwo doktorzy i nowobogaccy co biorą
Skoro było zagospodarowanie przestrzenne pod budowę obwodnicy , a było przed budową waszych domów to trzeba było się liczyć z tym, że powstanie prędzej czy później ta obwodnica, a pan Hulak co tak hucznie krzyczy o oszukaniu jako jeden z pierwszych wiedział o tej obwodnicy tylko też się złakomił na tanią działkę i jak się nie mylę centralnie przy miejscu gdzie ma przebiegać obwodnica się wybudował gratuluje panie Hulak, a z drugiej strony kto w tym kraju urzędnikowi wierzy? Ps. trzeba się liczyć z tym, że władza czasami się zmienia, a wraz z nimi decyzje i obietnice!
Nieprawda!Plany obwodnicy istnieją od ponad 20 lat. Nie było tam wtedy żadnych domów. Pazerni skusili się na zakup działek wzdłuż potencjalnej obwodnicy, z powodu ich niskiej ceny! Wiedzieli państwo doktorzy i nowobogaccy co biorą
Skoro było zagospodarowanie przestrzenne pod budowę obwodnicy , a było przed budową waszych domów to trzeba było się liczyć z tym, że powstanie prędzej czy później ta obwodnica, a pan Hulak co tak hucznie krzyczy o oszukaniu jako jeden z pierwszych wiedział o tej obwodnicy tylko też się złakomił na tanią działkę i jak się nie mylę centralnie przy miejscu gdzie ma przebiegać obwodnica się wybudował gratuluje panie Hulak, a z drugiej strony kto w tym kraju urzędnikowi wierzy? Ps. trzeba się liczyć z tym, że władza czasami się zmienia, a wraz z nimi decyzje i obietnice!