Niedawno pisaliśmy o tym, że mieszkańcy kamienicy numer 12 przy ulicy Jagiellońskiej skarżyli się na hałas, którego powodem była łata z kostki brukowej, zostawiona przez drogowców po awarii sieci kanalizacyjnej.
W nocy budził ich każdy przejazd auta przez to feralne miejsce.
W ubiegłym tygodniu drogowcy naprawili fuszerkę, kładąc nowy asfaltowy dywanik, za co mieszkańcy im dziękują.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze