Reklama

Mieszkańcy kamienicy przy Jagiellońskiej 12 skarżyli się na hałas. Teraz dziękują

08/10/2021 08:50

Niedawno pisaliśmy o tym, że mieszkańcy kamienicy numer 12 przy ulicy Jagiellońskiej skarżyli się na hałas, którego powodem była łata z kostki brukowej, zostawiona przez drogowców po awarii sieci kanalizacyjnej.

W nocy budził ich każdy przejazd auta przez to feralne miejsce.


Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Okiem Czepialskiego: uciążliwa łata na ulicy Jagiellońskiej

W ubiegłym tygodniu drogowcy naprawili fuszerkę, kładąc nowy asfaltowy dywanik, za co mieszkańcy im dziękują.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama