Reklama

Mieszkanka Łętowni wezwała policję do... borsuka

07/04/2016 11:03

We wtorek, 5 bm., około godziny 10.30, dyżurny posterunku policji w Przemyślu otrzymał dosyć nietypowe zgłoszenie.

Zaniepokojona mieszkanka Łętowi poinformowała, że w swoim zabudowaniu gospodarczym znalazła borsuka.  Policjanci wykazali się czujnością i zawiadomili również lekarza weterynarii, obawiając się, że zwierze może być ranne. Borsuka przetransportowano do lecznicy. Niestety okazało się, że był chory i lekarze już nie mogli mu pomóc.


Policjanci przypominają o tym, by zachować ostrożność podczas kontaktu ze zwierzętami dziko żyjącymi. Mieszkamy w regionie, gdzie żyje wiele gatunków zwierząt, w tym drapieżników. Mimo, że z bliska wyglądają na miłe i przyjazne to nie należy zapominać, że są dzikie, a kontakt z nami mogą odebrać jako zagrożenie i zaatakować. 


MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    P awik - niezalogowany 2016-04-11 13:39:48

    Był pewno wściekły.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości