Jubileusze małżeńskie mają to do siebie, że zawsze wywołują łzy wzruszenia i ciepłe emocje. Nie inaczej było w Babicach, gdzie Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odbierało 9 par z terenu gminy Krzywcza.
Skoro przeżyli z sobą tyle lat, z pewnością mają swoją indywidualną receptę na wielką miłość, której nie są w stanie zniszczyć żadne przeciwności losu. Małżonkowie z terenu gminy Krzywcza są najlepszym przykładem tego, że nie ma w życiu nic piękniejszego, niż kochać i być kochanym. To państwo: Maria i Stanisław Brzozowscy z Krzywczy, Helena i Marian Buchowscy z Babic, Maria i Leszek Burchałowie z Bachowa, Stanisława i Stanisław Chrobakowie ze Średniej, Krystyna i Zdzisław Czyżowie z Babic, Janina i Leszek Gąsiorowscy z Babic, Celina i Stanisław Królowie z Bachowa, Stanisława i Jan Rogoszowie z Woli Krzywieckiej oraz Jadwiga i Czesław Szymańscy z Woli Krzywieckiej.
4 kwietnia br. w Świetlicy Wiejskiej w Babicach po raz kolejny mieli oni okazję przyjąć serdeczne życzenia, jakie składano im pewnie wiele lat temu, gdy wstępowali na wspólną małżeńską drogę. Były łzy wzruszenia, gratulacje i upominki oraz...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 48% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze