W dniach 23 – 26 sierpnia w Gimnazjum w Cieszanowie oraz na terenie ośrodka „Wędrowiec” odbyły się warsztaty pod hasłem „Wpływowa Młodzież”. Uczestniczyli w nich przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Lubaczowa.
Projekt został dofinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Warsztaty miały nauczyć młodych współdziałania, a także rozbudzić świadomość tego, że jako odpowiedzialni mieszkańcy Lubaczowa mogą podejmować decyzje i robić coś dla miasta, w którym żyją. W piątkowe popołudnie Młodzieżowa Rada Miasta spotkała się z zaproszonymi gośćmi, wśród których byli: burmistrz Lubaczowa Krzysztof Szpyt z małżonką Danutą Rakoczy-Szpyt, animator kultury Grażyna Bielec, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie Andrzej Kindrat, naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w lubaczowskim starostwie Marta Zabrońska, Urszula Wajs z Galerii Twórców Ludowych, Małgorzata Jachyra-Mazepa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Renata Drewniak ze Stowarzyszenia Trampolina, nauczycielka Ewa Żuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu Waldemar Łuczak oraz Rafał Dudzic z Football Academy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze