W auli Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego w Przemyślu 14 młodych pasjonatów informatyki z powiatu przemyskiego walczyło w kolejnym finale Maratonu Informatycznego Gimnetiada.
Tym razem uczestnicy zmierzyli się z zadaniami obejmującymi zakres wiedzy niezbędny do udziału we wszystkich etapach konkursu. Bezkonkurencyjnie najlepszym młodym informatykiem drugi raz z rzędu okazał się Maciej Nessel. Drugie miejsce zajął Dawid Dutkowski, a trzecie Mateusz Pikłowski.
Fundatorami nagród dla wszystkich uczestników byli: marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, poseł na Sejm RP Anna Schmidt-Rodziewicz, prezydent Przemyśla Robert Choma, przewodnicząca rady miasta Lucyna Podhalicz oraz Stowarzyszenie Humaneo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dyr. Baran, gratulacje. "Matematyka królową nauk" ciekawe czy odśpiewali hymn szkoły przed konkursem.
Dyr. Baran, gratulacje. "Matematyka królową nauk" ciekawe czy odśpiewali hymn szkoły przed konkursem.