Reklama

Młodzi informatycy pokazali, co potrafią

03/05/2017 09:32

W auli Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego w Przemyślu 14 młodych pasjonatów informatyki z powiatu przemyskiego walczyło w kolejnym finale Maratonu Informatycznego Gimnetiada.

Tym razem uczestnicy zmierzyli się z zadaniami obejmującymi zakres wiedzy niezbędny do udziału we wszystkich etapach konkursu. Bezkonkurencyjnie najlepszym młodym informatykiem drugi raz z rzędu okazał się Maciej Nessel. Drugie miejsce zajął Dawid Dutkowski, a trzecie Mateusz Pikłowski.

Fundatorami nagród dla wszystkich uczestników byli: marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, poseł na Sejm RP Anna Schmidt-Rodziewicz, prezydent Przemyśla Robert Choma, przewodnicząca rady miasta Lucyna Podhalicz  oraz Stowarzyszenie Humaneo.


KK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jak - niezalogowany 2017-05-05 11:38:54

    Dyr. Baran, gratulacje.  "Matematyka królową nauk" ciekawe czy odśpiewali hymn szkoły przed konkursem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama