Młodziki i trampkarze Czarnych Oleszyce wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim Wrocław Trophy.
Główną areną turnieju Wroclaw Trophy był kompleks Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu oraz boiska piłkarskie w Łanach.
fot.archiwum
Trampkarze zajęli 3. miejsce w Runner-up Cup.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.brawo chlopaki tak trzymac , moze cos z was bedzie !
brawo chlopaki tak trzymac , moze cos z was bedzie !