Reklama

Młodzi piłkarze Czarnych na międzynarodowym turnieju

28/07/2015 18:53

Młodziki i trampkarze Czarnych Oleszyce wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim Wrocław Trophy.

Główną areną turnieju Wroclaw Trophy był kompleks Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu oraz boiska piłkarskie w Łanach.
Młodziki Czarnych wystąpili w składzie: Ksawery Bednarz, Oliwier Bednarz, Jakub Błaż, Maciej Dorota, Błażej Foryś, Seweryn Hulak, Karol Kaźnica, Jakub Lorenc, Mikołaj Młodowiec, Wojciech Polak, Konrad Wojtanowski oraz Marcin Żulewicz. Opiekunem młodzików był Łukasz Lorenc.
W fazie grupowej drużynie nie poszło najlepiej. Przegrali z AP Brzeg Dolny 0-5 i z Ajaxem radom 1-3 (bramka: Lorenc) oraz zremisowali z GKS Bedlno 2-2 (Żulewicz, Polak). Takie rezultaty nie dawały awansu do fazy finałowej. Czarnym pozostała gra w Runner-up Cup. Tutaj poszło im już znacznie lepiej. Najpierw wysoko pokonali UKS Lider Borów 6-0 (Żulewicz 3, Lorenc 2, Wojtanowski), a potem Orliki Gmina Miękinia 6-2 (Żulewicz 3, Lorenc, Polak). W ostatnim meczu przegrali z SKiS Pegaz 1-5 (Żulewicz) i zajęli 2. miejsce w Runner-up Cup zdobywając puchar oraz medale. 
Trampkarze Czarnych Oleszyce wystąpili w składzie: Dawid Balawender, Rafał Bębnik, Maciej Dworak, Dawid Dyś, Klaudiusz Hulak, Bartłomiej Knap, Karol Kubala, Jakub Młodowiec, Szymon Mozol, Tomasz Serafin i Jakub Sopel.
Im również nie udało się wejść do ścisłego finału. W fazie grupowej pokonali wprawdzie Polonię Trzebnica 1-0 (Balawender), ale przegrali z JK Tallinna Kalev (Estonia) 0-6 i z KS Gedania 1922 0-3. Walkowerem otrzymali punkty za mecz z Fk Montevideo.
W turnieju Runner-up Cup ulegli AP Brzeg Dolny 0-2 i ponownie pokonali Polonię Trzebnica 1-0 (Hulak). Ostatecznie zajęli 3. miejsce w Runner-up Cup otrzymując medale.
Dla młodych zawodników, udział w turnieju był nie tylko przygdą, ale i cennym doświadczeniem piłkarskim. - Serdecznie dziękuję w imieniu zarządu klubu Czarni Oleszyce przede wszystkim rodzicom tych chłopaków, bez nich nie doszło by do wyjazdu. Paniom: Ewie Bednarz i Monice Błaż oraz panom: Łukaszowi Lorencowi, Maciejowi Knapowi i Mariuszowi Hulakowi dziękuję za pomoc w organizacji. Nie pojechalibyśmy bez pomocy: Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce, Nadleśnictwa Oleszyce, Stowarzyszenia „Czas na pomoc”, Starostwa Powiatowego z Lubaczowa, Banku Spółdzielczego w  Lubaczowie. A jechaliśmy niezawodnym busem firmy „Trans-Bus” Mariusza Hulaka. Dziękujemy bardzo – mówi Krzysztof Młodowiec, prezes Czarnych.


fot.archiwum
Trampkarze zajęli 3. miejsce w Runner-up Cup.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lolo - niezalogowany 2016-11-25 18:15:12

    brawo chlopaki tak trzymac , moze cos z was bedzie !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama