Reklama

Młodzi ratownicy rywalizowali dziś w Przemyślu! [ZDJĘCIA]

15 zespołów ratowniczych – łącznie 60 młodych osób – ze szkół podstawowych i średnich z Przemyśla oraz powiatów: przemyskiego, lubaczowskiego i przeworskiego wzięło udział w II Mistrzostwach Młodych Ratowników o Puchar Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Rafała Kijanki. Hasłem przewodnim imprezy było: „Pokażcie, jak potraficie ratować!”

Areną tegorocznych zmagań w dwóch kategoriach (szkół podstawowych i średnich) była hala sportowa i pomieszczenia lekcyjne Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu.

Organizatorami mistrzostw, nad którymi sprawowaliśmy patronat medialny, byli: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu oraz Fundacja Centrum Edukacji „Baza” w Przemyślu. Dzięki hojnym sponsorom, zwycięzcy mogli liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody: defibrylator treningowy AED, fantomy BLS do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej, materiały promujące pierwszą pomoc przedmedyczną oraz inne cenne upominki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama